Ziņas

Sabiedrība

Ugunsdzēsēji devušies uz 17 izsaukumiem

Aizvadītajās diennaktīs, no 8.septembra plkst. 6.30 līdz 11.septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma 17 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, astoņus uz glābšanas darbiem, bet divi bija maldinājumi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Sestdien plkst. 15.41 tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Beļavas pagastu, kur dega kokapstrādes uzņēmuma atpūtas telpa 16m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 17.50.

Svētdien plkst. 18.36 tika saņemts izsaukums uz Pārgaujas novada Raiskuma pagastu, kur sieviete apmaldījusies mežā. Izmantojot skaņas signālu, sievietei tika norādīts virziens, lai no meža izkļūtu. Plkst. 19.20 ugunsdzēsēji glābēji savu darbu bija pabeiguši.

Vakar plkst. 21.10 tika saņemts izsaukums uz Naukšēnu novada Naukšēnu pagastu, kur dega vienstāvu pirts ēka 30m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 1.35.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kur Madonā, dzīvojamās mājas pagrabā dega škērssiena, Gulbenē dega lapu un zaru kaudze, kā arī uz vairākiem izsaukumiem, kur dzīvojamā sektorā bija notikusi nepareiza apkures iekārtu ekspluatācija un mājoklī bija izveidojies piedūmojums. Sestdien ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumu Limbažu novada Limbažu pagastā, kur dega automašības motortelpa un salons, bet Limbažu novada Skultes pagastā vienstāvu dzīvojamā mājā dega ledusskapis.

Ugunsdzēsēju glābēju palīdzība brīvdienās bija nepieciešama arī Kocēnu novada Dikļu pagastā, kur dega kombains, kā arī labības rugāji.