Ziņas

Sports

Tuvojas izšķirošie notikumi

Cēsu atklātajā futbola čempi­onātā 7 pret 7 aizvadīta lielākā daļa spēļu, tuvojas izšķirošie notikumi cīņā par galīgo vietu sadali. Au­gus­tā spēles notiek katru pirmdienu un ceturtdienu. Pirms vakardienas spēlēm vadībā ar 31 punktu bija komanda SK “Spēks”, kura 11 spēlēs izcīnījusi desmit uzvaras un tikai vienu spēli nospēlējusi neizšķirti. Viņiem arī lieliska gūto un zaudēto vārtu attiecība 74 – 8.

Par trim punktiem mazāk komandai “Vaivīte”, bet trešajā vietā komanda FK “Sigulda”, kuriem 23 punkti. 20 punktus sakrājušas divas komandas, arī esošie čempioni “Rauna”, kuri desmit spēlēs guvuši piecas uzvaras un piecas spēles aizvadījuši neizšķirti. 20 punkti arī komandai “Kva­­r­tāls”. Tālākajās vietās “Eglītes mežs”, kam 15 punkti, “Lek­rin­gs”-12, “Pēr­kons”-10, “Au­ciems”-7, “Ein­šteins”-3. Jā­pie­bilst, ka komanda “Lekrings” jau aizvadījusi 16 spēles no 18 plānotajām, jo viņiem spēļu grafiks bija blīvāks, lai netraucētu dalību florbola sezonas gatavošanās posmā.

Rezultatīvāko spēlētāju saraksta galvgalī Sandis Dubovs (SK “Spēks”) – 18 vārti; labāko trijniekā arī Aleksandrs Barkovskis (“Kvartāls”) – 16; Andrejs Iva­novs (FK “Sigulda”) – 15.