Ziņas

Sabiedrība

Turpmākās dienas būs saulainākas un siltākas

Ja maija vidū gaisa temperatūra bija zem normas, turpmākās dienas sinoptiķi prognozē siltākas un saulainākas, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Sinoptiķi gan nesola, Latvijā beidzot iestāsies stabili vasarīgi laika apstākļi, taču atsevišķās dienās gaisa temperatūra paaugstināsies virs plus 20 grādu atzīmes. Karstās gaisa masas Latviju īpaši neskars – tās atradīsies dienvidaustrumos no Latvijas teritorijas.

Jau šodien nokrišņu zona pamazām atkāpsies uz austrumiem, parādīsies saule. Arī rīt, 22.maijā, nokrišņi gaidāmi vairs tikai valsts dienvidaustrumos. Lai gan kļūs siltāks, vairāk par pavasarīgu siltumu netiek solīts, turklāt gaidāmi dzestri rīti.

Nākamās nedēļas sākumam būs raksturīgs sauss un mēreni silts laiks. Nedēļas vidū no dienvidiem virzīsies karstās gaisa masas, tomēr Latviju, visticamāk, tās atkal nesasniegs un gaisa temperatūra nesasniegs plus 25 grādu atzīmi. Savukārt nākamās nedēļas nogalē – maija pēdējās dienās – atmosfēras spiedienam paaugstinoties, kļūs siltāks un gaiss iesils līdz plus 15, plus 20 grādiem. Pastāv varbūtība, ka būs arī par kādu grādu augstāka gaisa temperatūra.

LETA