Ziņas

Sabiedrība

Turpmāk Smiltenes novada domi vadīs Gints Kukainis

Vakar Smiltenes novada domes ārkārtas sēdē par domes priekšsēdētāju ievēlēts Gints Kukainis (VL-TB/LNNK), aģentūru LETA informēja Smiltenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Arita Smalkā-Boriseviča.

Līdzšinējais Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Ainārs Mežulis (RA) ievēlēts 12.Saeimā, līdz ar to pārtrauc darbu Smiltenes novada domē.

Smiltenes novada domes ārkārtas sēdē piedalījās 14 deputāti, un ar 13 balsīm “par” deputāti lēma, ka turpmāk Smiltenes novada domes priekšsēdētāja amata pienākumus pildīs Gints Kukainis.

No 2001.gada 28.decembra Mežulis bijis pilsētas pašvaldības vadītājs, un līdz ar novada reformu kļuvis par Smiltenes novada domes priekšsēdētāju, nostrādājot Smiltenē gandrīz 13 gadus. Šo gadu laikā sakārtotas un atjaunotas pilsētas ielas, uzbūvēts jauns bērnudārzs “Pīlādzītis”, pilsētas sporta halle un stadions, rekonstruēts kultūras nams un sakārtota arī pilsētas siltumapgāde ar vienu no viszemākajiem siltuma samaksas tarifiem Latvijā, paveikto uzskaitīja Smalkā-Boriseviča.

LETA