Ziņas

Sabiedrība

Turpina dzēst ugunsgrēku Cesvaines novadā

Aizvadītajā diennaktī, no 1.augusta plkst. 6.30 līdz 2.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma sešus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, vienu uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi. VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa informē, ka šorīt plkst. 6.28 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Cesvaines novada Cesvaines pagastu, kur deg kūts. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu 170 m² platībā deg neapsaimniekota mūra ēka, 120 m² platībā koka piebūve un 30 m² platībā blakus esošās ēkas jumts. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika lokalizēts plkst. 7.25 un patlaban turpinās tā dzēšanas darbi.

Šonakt plkst. 1.48 tika saņemts izsaukums uz Leona Paegles ielu Cēsīs, kur četrstāvu daudzdzīvokļu mājas trešā stāva dzīvoklī uz plīts bija piededzis ēdiens. Ugunsgrēks tika nodzēsts plkst.2.15.

Vakar ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Madonas novada Vestienas pagastā, kur uz ceļa braucamās daļas bija izlijusi eļļa. Ugunsdzēsēji glābēji ar absorbentu to savāca un sakārtoja ceļa braucamo daļu.