Ziņas

Sabiedrība

Trūcīgo mazuļu atbalstam „Maxima” veikalos Cēsīs martā saziedoti gandrīz 200 eiro

Labdarības akcijai „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” pircēji „Maxima Latvija” veikalos Cēsīs ziedojumu kastītēs saziedojuši 199,51 eiro. Kā informēja „Maxima Latvija” komunikācijas vadītājs Jānis Beseris, kopumā akcijai visā Latvijā martā saziedoti 18 651,54 eiro.

No kopējās ziedojumu summas marta mēnesī visā Latvijā 16 437,38 eiro tika saziedoti veikalu ziedojumu kastītēs pie kasēm, 1747,22 eiro saziedoti no pārdotajiem AS „Tukuma piens”, AS „Laima” un SIA „Rīgas Piensaimnieks” akcijas produktiem „Maxima Latvija” veikalos, bet 466,94 eiro – ceļojošajā interaktīvajā ziedošanas stendā.

„Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ir labdarības organizācijas Ziedot.lv rīkota akcija sadarbībā ar SIA „Maxima Latvija” un reģionālajām organizācijām, kuras mērķis ir palīdzēt ap 2000 bērnu no maznodrošinātām ģimenēm līdz divu gadu vecumam. Atbalsts ģimenei un bērnam tiek sniegts nedēļu pirms bērna kopšanas pabalsta saņemšanas, jo šis periods maznodrošinātajām ģimenēm ir finansiāli viskritiskākais. Šajā laikā projekta ietvaros ģimenēm katru mēnesi tiek nodrošinātas autiņbiksītes un piena maisījumi 16 eiro vērtībā, kas sedz vienas nedēļas izdevumus šīm mazulim ikdienā nepieciešamajām precēm. Ar martā saziedotajiem līdzekļiem varēs palīdzēt 1166 bērnu no maznodrošinātām ģimenēm līdz divu gadu vecumam.

„Labdarības akcijā gandrīz katru nedēļu piesakās aizvien vairāk un vairāk ģimeņu, kurām nepieciešama šī palīdzīgā roka, lai nodrošinātu savam mazulim vitālākos produktus, kuriem mēneša beigās vecākiem pietrūkst līdzekļu. Ģimenes ļoti novērtē šādu palīdzību, tāpēc mums ir vēl lielāka apņemšanās tām palīdzēt,” par maznodrošināto ģimeņu iesaisti akcijā stāsta Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

SIA „Maxima Latvija” vadītāja Jeļena Kondrašova novērtē sadarbības parneru un pircēju ieguldījumu maznodrošināto ģimeņu atbalstā. „Man ir patiess prieks, ka visi kopā varam sniegt taustāmu atbalstu tām ģimenēm ar mazajiem bērniņiem, kam tas ir visvairāk nepieciešams. Esmu pārliecināta, ka ar laiku varēsim palīdzēt visām maznodrošinātajām ģimenēm, kas piedalās akcijā, jo sākums ir daudzsološs,” tā J. Kondrašova.

Ziedojumus labdarības akcijai „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” iespējams veikt SIA „Maxima Latvija” veikalos visā Latvijā – gan ziedojumu kastītēs, gan izvēloties veikalos produktus ar īpašu akcijas zīmi „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem”, kas nozīmē, ka ražotājs ziedos 1 centu no produkta cenas mazuļu atbalstam. Sniegt atbalstu mazuļiem no trūcīgām ģimenēm var arī ziedojot Ziedot.lv mājas un zvanot uz ziedojumu tālruni 9006 7004.

Tāpat Latvijas lielākajās pilsētās ir iespējams atstāt ziedojumus īpašā interaktīvā ziedošanas stendā, palīdzot mazuļiem burtiski nostāties uz kājām. Ziedojumu stends 28. aprīlī ceļos uz Valmieru.

Sagatavojusi Anda Dzenža