Ziņas

Sports

Trīspadsmit

Kurš teica, ka skaitlis 13 ir nelaimīgs? Cēsu sporta skolas badmintona nodaļas audzēkņiem tas bija patīkams, jo septiņi spēlētāji atgriezās mājās no Kurzemes ar 13 diplomiem sporta somās. Vistitulētākā no cēsniekiem šoreiz bija jaunākās U-11 grupas spēlētāja Ieva Pakalna, kurai 2.vieta dubultspēlēs pārī ar valmierieti Leldi Semjonovu un divas trešās vietas – vienspēlēs un jauktajās dubultspēlēs, spēlējot kopā ar talsenieku Ričardu Meženieku.

Cēsniekus, kā jau katru gadu ierasts, uz Talsu rajona atklātajām jauniešu sacensībām aicināja Talsu sporta skolas badmintonisti ar treneri Jāni Pētersonu priekšgalā. Jāatzīmē, ka Talsu sporta skolā badmintona nodaļu atklāja tikai šoruden, un tā ir trešā sporta skola aiz Cēsīm un Siguldas, kurā nopietni pievēršas badmintonam. Uzsākot mācību gadu jaunā statusā, talsenieki nebija lecīgi, bet sagaidīja cēsniekus kā savējos, jo paši kurzemnieki ir bieži viesi Cēsu pusē, kur rāda atzīstamu sniegumu.

Sacensību rezultāti. U-13 grupā vienspēlēs meitenēm 2.vietu izcīnīja Ketija Kalniņa, bet debitante Kitija Ozerovska bija trešā. Atkal atgriezusies badmintonā ir Elīza Bartkeviča, kurai šoreiz 7.vieta. Zēniem šajā grupā: Artūrs Jānis Petersons – 5., Pēteris Pakalns – 9., Artūrs Zaikovskis – 10.

Dubultspēlēs meitenēm: K.Ozerovska/L.Semjonova (Valmiera) – 3., K.Kalniņa/E.Bartkeviča – 5., bet zēniem – A.Zaikovskis/P.Pakalns – 4.

U-17 grupā vienspēlēs meitenēm Evitai Kaļķei – 3.vieta, Laurai Veldrei – 4., Lāsmai Veldrei – 6., Simonai Šuļko – 7., bet debitantei Signei Podiņai – 8. Zēnu grupā otrajā vietā Andis Bērziņš, bet trešajā – Ralfs Goba.

Dubultspēlēs meitenēm E.Kaļķe/L.Veldre – 2., S.Šuļko kopā ar K.Kalniņu, kura treniņnolūkos startēja grupu augstāk, ierindojās 7.vietā. Zēnu grupā A.Bērziņš/R.Goba izcīnīja 2.vietu.

Tagad visa uzmanība turnīram “Cēsis – Hanzas pilsēta”, kas 6.oktobrī notiks Lapsu ielas zālē. Sacensību sākums plkst. 10, uz tām aicināti visi spēlēt gribošie.