Ziņas

Sports

Trīskāršs sudrabs

Cēsu Sporta skolas jaunie vieglatlēti veiksmīgi turpina ziemas sezonu. Jau rakstījām, ka pirms nedēļas divas sudraba godalgas viņi izcīnīja U14 un U16 vecuma grupu sacensībās, bet tukšā nepalika arī U12 un U18 grupu vieglatlēti.

Limbažu olimpiskajā centrā šo vecuma grupu vieglatlēti aizvadīja 2014. gada pēdējās sacensības. Veiksmīgi startēja Edgars Jurkāns, kurš sīvā cīņā ar jaunu personisko rekordu izcīnīja 2. vietu 60 metru sprintā. Otru sudraba medaļu Edgars izcīnīja arī 300m sprintā. Trešo medaļu Sporta skolai izcīnīja sporta kluba “Ašais” pārstāvis Kristiāns Potašovs, debitējot U18 grupā. Debija izrādījās ļoti veiksmīga. 1000m distanci viņš veica jauna personīgā un kluba rekorda ātrumā – 2:50,7. Iepriekšējais kluba rekords uzlabots par septiņām sekundēm. Kā informē kluba “Ašais” vadītājs un treneris Austris Āboliņš, šajā gadā kluba jaunie vieglatlēti izcīnījuši 77 godalgas.

Viņš arī norāda, ka sacensībās Limbažos vieglatlēta ampluā U12 grupā debitēja vēl kāds “Ašais” – Lauris Lapiņš. Savā pirmajā startā 600m distancē 18 zēnu konkurencē viņš izcīnīja augsto ceturto vietu, trešās vietas ieguvējam zaudējot tikai 0,3 sekundes.

Jānis Gabrāns