Ziņas

Kriminālziņas

Trīs automobīļu sadursme; Cēsīs uzbrauc gājējam

Aizvadītajās dienās, laika posmā no 31.augusta līdz 3.septembrim, saņemta informācija par 235 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 27 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 80 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 42 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajās dienās Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti 32 ceļu satiksmes negadījumi. Septiņos no negadījumiem saņemta informācija par desmit cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies 5 vadītāji. Noformēti 202 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 104 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

1.septembrī, pulksten 13:01, Madonas novadā, autoceļa Mūrnieki – Gaigalieši 8.kilometra ceļa līkumā, notika sadursme starp traktora “CASEIHPUMA” un tā sējmašīnas piekabi vadītāju un pretim braucošās automašīnu “Volvo”. Negadījumā cieta “Volvo” vadītājs, kurš nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija skaidro notikušo.

1.septembrī, pulksten 12:50, Amatas novadā, autoceļa Augšlīgatne – Skrīveri 35.kilometra līkumā, motocikla “Honda” vadītāja krita un guva smagus miesas bojājums. Transportlīdzekļa vadītāja braukšanas laikā ir saslīdēja un netika galā ar vadāmību, kā rezultātā krita. Policija skaidro notikušā apstākļus.

1.septembrī, pulksten 17:45, Amatas novadā, Drabešu pagastā notika trīs automašīnu sadursme. Ceļu satiksmes negadījumā bija iesaistīti automašīnu “Volvo”, “BMW” un “Toyota” vadītāji. Sadursmē cieta trīs cilvēki no kuriem divi tika nogādāti medicīnas iestādē. Policija skaidro notikušā apstākļus.

1.septembrī, pulksten 18:13, Madonas novadā, autoceļa Saikava-Trakši-Prauliena 4.kilometrā, tika apturēts motocikla vadītājs, kurš atradās alkohola reibumā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpā bija 3,13 promiles. Motocikla vadītājam noformēts administratīvais pārkāpuma protokols.

2.septembrī, pulksten 5:00, Cēsīs, automašīnas “Volvo” vadītājs uzbrauca gājējam, un no notikuma vietas aizbrauca, neziņojot par to likumā noteiktajā kārtībā. Gājējs šķērsoja ielu, tam neparedzētā vietā, savukārt, pēc automašīnas vadītāja atrašanas, tika konstatēts, ka transportlīdzeklis tika vadīts alkohola reibumā (1,38 promiles) un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Cietušais vīrietis nogādāts ārstniecības iestādē. Policija skaidro notikušā apstākļus.