Ziņas

Sports

Trešā uzvara

Vecpiebalgas šautriņu čempionāta 5.kārtas sacensībās piedalījās 28 dalībnieki, viņu vidū trīs dāmas. Dalībnieku vidū arī četri šī turnīra debitanti, starp kuriem arī divkārtējais Latvijas čempions Juris Aleksāns no Gulbenes.

Vispirms notika spēles astoņās apakšgrupās, no kurām izslēgšanas spēlēm kvalificējās divi labākie, bet neizkļuvušie no grupām izspēlēja turnīru, lai noskaidrotu vietu kārtību.

Ļoti veiksmīgi turnīru aizvadīja mājnieks Oskars Kuzmans, apakšgrupās zaudējot tikai vienu legu, bet izslēgšanas turnīrā visas spēles uzvarot ar 3:0. Finālā pieveikts J. Aleksāns, rezultātā Oskaram pirmā vietā, Jurim – otrā. Trešajā vietā Oskars Draulis, bet pirmajā sešniekā vēl Zeltīte Strade, Gatis Brūveris un Didzis Draulis.

O. Kuzmanam šī bija trešā uzvara piecās kārtās, un kopvērtējumā ar 117 punktiem viņš ir stabilā līderpozīcijā. Izcīnītā ceturtā vieta šajā posmā kopvērtējumā uz otro ļāva pacelties Z. Stradei, kurai tieši 100 punktu. Trešais ar 89 punktiem ir Gunārs Zommers, kurš šajā kārtā nepiedalījās un punktu krājumu nepapildināja. Vēl kopvērtējuma pirmajā sešniekā: Jānis Muižnieks – 83 punkti, Matīss Bauers – 79, Gatis Brūveris – 76 punkti.