Ziņas

Kriminālziņas

Traktors apgāžas un kopā ar tā vadītāju iekrīt dīķī; brauc reibumā

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no 27.jūlija līdz 30.jūlijam, saņemta informācija par 253 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 29 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 83 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 45 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajās brīvdienās Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti 34 ceļu satiksmes negadījumi. Desmit no negadījumiem saņemta informācija par 14 cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies deviņi vadītāji. Noformēti 239 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 106 bija par ātruma pārsniegšanu.

27.jūlijā, saņemta informācija, ka pulksten 22:40 Gulbenes novadā, no otrā stāva loga izkritis bērns. Izbraucot policijas norīkojumam, noskaidrojās, ka kādā mājā, 2012.gadā dzimis zēns, lēkājot par gultu, zaudējis līdzsvaru un izkritis pa atvērtu logu, kurš atradās līdzās gultai. Cietušais nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Zēnam netika konstatēti smagi miesas bojājumi un tā dzīvībai briesmas nedraud. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

27.jūlijā, pulksten 07:55 Limbažu novadā, 1948.gadā dzimis vīrietis, vadot pašizgatavotu zāles pļaujamo traktoru, netika galā ar transportlīdzekļa vadību, kā rezultātā traktors apgāzās un iekrita blakus esošajā dīķī. Negadījumā cieta vadītājs, kurš nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

27.jūlijā, pulksten 10:54 Madonā, Rīgas ielā notika sadursme starp 1968.gadā dzimušās sievietes vadīto automašīnu “Audi” un 1992.gadā dzimušā vīrieša vadīto motociklu “Yamaha”. Pēc sākotnējās informācijas, motocikla vadītājs iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur nokļuvis sadursmē ar braucošo automašīnu. Izbraucot policijas norīkojumam, noskaidrojās, ka vīrietis pie spēkrata stūres sēdies 1,65 promiļu reibumā. Ceļu satiksmes negadījumā cieta motocikla vadītājs, kurš nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē.

27.jūlijā, pulksten 19:02 Salacgrīvas novadā, Salacgrīvas pagastā, Svētciemā, pa Rīgas ielu, 1989.gadā dzimis vīrietis vadīja motorolleru, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā sasniedza 3,26 promiles. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

28.jūlijā, pulksten 18:59 Valmierā, Cēsu ielā, uz pilsētas centrālā tilta notika sadursme starp 1980.gadā dzimušās sievietes vadīto automašīnu “Chrysler”, 2000.gadā dzimušā vīrieša vadīto automašīnu “BMW” un 1981.gadā dzimušās sievietes vadīto automašīnu “Ford”. Pēc sākotnējās informācijas, transportlīdzekļa “Chrysler” vadītāja neievēroja pietiekoši lielu braukšanas distanci ar priekšā esošo “BMW”, kā rezultātā notika automašīnu sadursme. Trieciena rezultātā, “BMW” automašīna nokļuva sadursmē ar automašīnu “Ford”. Ceļu satiksmes negadījumā cieta “Ford” vadītāja un divi pasažieri – 1982.gadā dzimusi sieviete un 1968.gadā dzimis vīrietis. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

28.jūlijā, pulksten 23:58 Varakļānu novadā, Varakļānos, pa Kosmonautu ielu, 1996.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Volkswagen” ar neatbilstošām transportlīdzekļa valsts reģistrācijas numura zīmēm, bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kā arī alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā sasniedza 2,98 promiles. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.