Ziņas

Kriminālziņas

Traģiska autoavārija Lenču ielā

Piederīgie sēro. Foto: Marta Martinsone - Kaša

Naktī no trešdienas uz ceturtdienu Lenču ielā iepretim autoservisam “Reifeks” notikusi traģiska autoavārija, negadījumā bojā ejot diviem 2000.gadā dzimušiem jauniešiem. Pēc trijiem 21.jūnija naktī Valsts policijā (VP) saņemts izsaukums, jo vieglā automašīna “Audi” nobraukusi no ceļa braucamās daļas un ietriekusies kokā.

VP Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu iecirkņa priekšnieks Aldis Pāže “Druvai” apstiprināja, ka bojā gājušie jaunieši bijuši 17 un 18 gadus veci. Turklāt negadījumā cietusi vēl trešā – 16 gadus veca – persona, kura ar miesas bojājumiem nogādāta ārstniecības iestādē, bet, visticamāk, bez dzīvībai bīstamām traumām.

Notikušā apstākļi tiek izmeklēti, taču pagaidām vien skaidrs, ka abiem jauniešiem nav bijušas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības. Traģēdijā iesaistītais auto pieder privātpersonai, kura jau informēta par notikušo. Situāciju attiecībā uz alkohola klātbūtni negadījumā policija patlaban nekomentē, vien pieļauj to kā vienu no varbūtējiem iemesliem. “Versijas ir vairākas – gan alkohols, gan vieglprātība, gan arī, iespējams, vēl papildus bijis pārsniegts šajā vietā atļautais braukšanas ātrums, kas gan ticamāk ir sekundārais negadījuma faktors. Mūsu galvenais uzdevums šobrīd ir noskaidrot primāro avārijas cēloni,” teic iecirkņa priekšnieks, aicinot visus vecākus aktīvi sekot līdzi, ko brīvajā laikā dara viņu arī gandrīz jau pieaugušie bērni pat 17 vai 18 gadu vecumā.