Ziņas

Sabiedrība

Top regbija laukums

Zemes līdzināšana. Tiek veikti nepieciešamie darbi regbija laukuma ierīkošanai.Foto: Monika Sproģe

Melbāržu ciemā, Zosēnu pagastā, notiek regbija laukuma ierīkošana, plānots iekārtot kā regbija, tā futbola vajadzībām piemērotu vietu. “Regbija laukums ir lielāks nekā futbola laukums, tāpēc ne visur to var ierīkot. Pašlaik noris laukuma sagatavošanas darbi, drīzumā sēsim zāli. Laukuma izveidošanai izvēlēta profesionāla firma, kas nodarbojas ar sporta un golfa laukumu ierīkošanu. Svarīgākais šajā procesā ir iesēt un izaudzēt zāli tā, lai dabūtu pietiekami spēcīgu zelmeni. Izskatās, ka pirmā spēle varētu notikt rudens pusē.

Esam ļoti lepni ar savām regbija komandām, kuras sekmīgi startē Latvijas čempionātā un cīnās par godalgotām vietām. Blakus regbija laukumam atradīsies arī bērnu rotaļu laukums, un tāpat paš­valdība ierīkos nelielu smilšu volejbola laukumu vietējo iedzīvotāju vajadzībām.

Perspektīvā ceram uz sadarbību ar sporta klubu “Livonija”, lai bijušās Zosēnu skolas brīvās telpas pielāgotu sporta nometņu un treniņu rīkošanai, ietverot dušas, ģērbtuves un ēdināšanas iespējas. Un, tā kā esam guvuši apstiprinājumu LEADER ūdenstūrisma projektam, paredzam, ka šī arī varētu kalpot par bāzes vietu ūdenstūrisma nodarbībām. Kopā ar vietējiem ūdenstūrisma un ceļošanas entuziastiem Jāni Plataci un Raimondu Dambrovski turp­māk novadā jauniešu vidū popularizēsim šādas aktivitātes,” pauž Jaunpiebalgas novada domes priekšsēdētājs Laimis Šāvējs.

Kopējās projekta izmaksas regbija laukuma izveidei ir 19 487,92 eiro, piegādātājs SIA “Modo Golf”, kas ir pirmais golfa laukumu būvniecības uzņēmums Baltijas valstīs.