Ziņas

Izklaide

Tirdzniecībā nonākušas papildu biļetes uz Cēsīs gaidāmās operetes “Jautrā atraitne” izrādi

Skatītāju lielās intereses dēļ pārdošanā laistas biļetes uz papildvietām operetes izrādei “Jautrā atraitne”, kas 29.aprīlī būs skatāma Cēsu Vidzemes koncertzālē, informēja Latvijas Operetes fonda pārstāve Līna Kaļķe.

Cēsu skatītājiem Franča Lehāra operetē “Jautrā atraitne” Hannas Glavarī lomā piedalīsies operdīva Sonora Vaice, kā arī iestudējumā skatītājus priecēs tādi solisti kā Nauris Indzeris, Jolanta Strikaite-Lapiņa, Dainis Skutelis, trīs Latvijas tenori, kā arī koris, dejotāji un orķestris diriģenta Guntara Bernāta vadībā.

Operetes sižets veidots pēc Henrija Meilnača darba “Sūtniecības atašejs”, libretu speciāli šim iestudējumam mūsdienīgi latviskojusi dzejniece Amanda Aizpuriete. Līdz šim Latvijā tikuši izmantoti padomju laikā no krievu valodas tulkotie un pielāgotie libreta varianti. Savukārt greznus tērpus šim iestudējumam darinājusi kostīmu māksliniece Jurate Jurjāne-Silakaktiņa, deju un kustību horeogrāfiju veidojis Alberts Kivlenieks, scenogrāfiju – Ivars Noviks, bet iestudējumu veidojis režisors Jānis Kaijaks.

Iestudējuma režisors minēja, ka “Jautrās atraitnes” atslēgas vārdi ir klasiskas operetes etalons, kur ir laba mūzika un interesants librets. Šajā operetē būtiskākais ir mīlestība un tās visuvarenais spēks, kas ļauj glābt mazu valsti no bankrota.

Biļetes uz papildu vietām izrādei Cēsu Vidzemes koncertzālē pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās.