Ziņas

Sabiedrība

Tiks atklāts jauns autobusu maršruts no Valmieras uz Siguldu

Uzlabojot maršrutu tīklu, no šodienas tiks atklāts jauns maršruts Valmiera-Cēsis-Sigulda un veiktas izmaiņas maršrutos Rīga-Sigulda, Rīga-Ropaži-Allaži-Sigulda, Sigulda-Mālpils un Rīga-Mālpils, aģentūru LETA informēja valsts SIA “Autotransporta direkcija” komunikācijas speciāliste Zane Plone.

Saistībā ar to, ka pēdējais maršruta Rīga-Lugaži vilciens, kas no Rīgas izbrauc plkst.21.30, no šodienas kursēs līdz Siguldai, uz eksperimenta laiku līdz 30.novembrim tiks atklāts jauns maršruts Valmiera-Cēsis-Sigulda. Minētā maršruta autobuss katru dienu no Siguldas autoostas izbrauks plkst.21.15, bet no Valmieras autoostas – plkst.22.35.

Ņemot vērā būtiskās izmaiņas vilcienu kustības sarakstā maršrutos Rīga-Sigulda un Valmiera-Lugaži, tiks veikti grozījumi autobusu maršrutā Rīga-Sigulda un Rīga-Ropaži-Allaži-Sigulda. Tāpat tiks veiktas izmaiņas arī vienā maršrutu Sigulda-Mālpils un Rīga-Mālpils reisā. Šo iemeslu dēļ Autotransporta direkcija aicina pasažierus sekot līdzi aktuālajai informācijai mājaslapā “www.1188.lv” vai jautājumu gadījumā sazināties ar AS CATA, rakstot e-pastā “cata@cata.lv” vai zvanot pa tālruni 64122121.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegto biļešu skaita.