Ziņas

Sabiedrība

Tiekas pagastu pārvaldnieki

Ir daudz, ko redzēt. Smiltenes novada pagastu pārvaldnieki iepazīst Raunu.Foto: Sarmīte Feldmane

Lai arī jaunie administratīvie novadi strādā jau no pagājušās vasaras, ierobežojumu laiks ieviesa savus noteikumus. Darbs lielākoties notika attālināti.

“Beidzot mēs klātienē visi tiekamies,” sagaidot kolēģus, sacīja Raunas pagasta pārvaldes vadītāja Linda Zūdiņa. Viņa Raunā uzņēma Smiltenes novada pagastu pārvalžu vadītājus.

Pārvaldnieki vienojušies, ka turpmāk reizi mēnesī kārtējā darba sanāksmē satiksies kādā pagastā. Vispirms būs neliela iepazīšanās ar pagasta centru, pēc tam    ikdienas jautājumu apspriešana. Smiltenes novadā ir 13 pagastu pārvaldes,      Apes pilsētai un pagastam viena, tāpat kā Smiltenes pagastam un Brantu pagastam.

Pagastu pārvaldnieki Raunā apskatīja centru, pabija bibliotēkā, skolā, sporta zālē.

“Mēs vēl tik maz cits par citu zinām, vairāki esam attālināti pazīstami. Tāpat arī neesam bijuši sava novada pagastos. Lai strādātu kopā, tas ir svarīgi,” sacīja L.Zūdiņa un piebilda, ka katrā pagastā ir sava pieredze dažādu jautājumu risināšanā. Ne vienmēr jāizdomā kas jauns. Tāpat pagastos problēmas lielākoties ir līdzīgas.

“Bija patīkami dzirdēt kolēģus sakām, ka Raunā labi redzams, ka viss darīts ar degsmi un mērķ­tiecīgi,” “Druvai” pastāstīja Drustu pagasta pārvaldes vadītāja Elīna Judina.

Nākamā novada pagasta pārvalžu vadītāju sanāksme plānota Apē.