Ziņas

Sabiedrība

Tiek pie lielās lozes

Laimests, kas noderēs. “Druvas” maketētājs Dainis Sprancis (no kreisās) nodod laimestu - televizoru - ilggadējam avīzes lasītājam, cēsniekam Rihardam Rudzītim.Foto: Marta Martinsone-Kaša

Laikraksta “Druva” ikgadējā abonementu loterijas izlozē pie lielākās balvas – jauna televizora – tika cēsnieks Rihards Rudzītis.

Par gūto laimestu R.Rudzītis pats izlasījis laikrakstā, jo ir uzticams un ilggadējs “Druvas” abonents. Laimesta ieguvējs neatceras, kad vēl ko būtu laimējis, bet cerības, ka reiz tas notiks, bijušas vienmēr. Bez cerībām nevarot. “Esmu ļoti priecīgs un pārsteigts. Pavisam jauns televizors – tas nav mazs laimests! Tā ir vērtība,” atzīst Rihards.

Jaunā televizora īpašnieks stāsta, ka labprāt lasa visu, kas “Dru­vā” rakstīts: “Bet it sevišķi man patīk lasīt informāciju, cik bērnu ik mēnesi novados piedzimuši, un arī viedokļu sadaļa, kur tiek runāts par politiskiem un sabiedriskiem jautājumiem. Vēl vienmēr lasu ceļojumu aprakstus. Lai arī pats ceļojis neesmu, priecājos par citiem, kuri to dara.”
Cēsniekam Rihardam ir 50 gadu darba stāžs, nu esot pienācis veltīt laiku atpūtai – laikrakstu lasīšanai, pastaigām svaigā gaisā un miegam. “Labprāt skatos arī televīzijas pārraides. Lai arī man televizors mājās ir, jaunais bez pielietojuma noteikti nepaliks,” stāsta Rihards Rudzītis, priecājoties par veiksmi loterijā.

“Druvas” 2018.gada pusgada un ilgāka laika abonementu loterija notika 26.janvārī. Tika izlozētas septiņas sadzīvē noderīgas lietas. Uz laimestu pretendēja 1557 laikraksta abonenti. Galvenā laimesta īpašnieku loterijā izlozēja SIA “Cēsu Druva” valdes priekšsēdētāja Andra Gaņģe.