Ziņas

Sabiedrība

Televizoru laimē raiskumiete

Lai daudz saturīgu raidījumu! “Druvas” valdes priekšsēdētāja Andra Gaņģe loterijā izvilka lozi, kas apliecināja, ka galveno balvu – televizoru “Sharp LC”- laimējusi lasītāja Broņislava Čudorāne no Raiskuma. Foto: Marta Martinsone - Kaša

“Druvas” šī gada un pusgada abonementu loterijā lielāko un galveno balvu – televizoru – ieguva raiskumiete Broņislava Čudorāne.

“Druvu lasu cītīgi. La­sīju arī par loteriju – notikusi izloze, balvas sadalītas, bet mani raksts neieinteresēja un līdz galam netiku. Tāpat bija lasījis arī vīrs,” ar smaidu pastāsta Bro­ņislava. Drīz vien zvanījis kaimiņš un apsveicis ar balvu. Abi brīnījušies, viņš vien noteicis: “Vai jūs “Druvu” vispār lasāt?” Raiskumiete uzreiz uzsver, ka avīzi lasa visu mūžu.

“Biju pārsteigta, cik daudzi lasa “Druvu”, teju katrs, ko satiku, apsveica, teica, ka esot lasījuši, ka esmu laimējusi televizoru,” piebilst Broņislava.

Viņa nepiekrīt daudzu ieskatam, ka nav vērts abonēt vai pirkt avīzi, jo visu var izlasīt internetā. “Internetā jaunumus nemeklēju, man vajag avīzi paņemt rokās. Te dzīvoju, jāzina, ko citi dara, kā kuram klājas,” uzsver raiskumiete. Viņa kā uzņēmēja katram savas firmas veikalam abonē “Druvu”, pārdevējas to izlasa pa dienu, tad vakarā vienu eksemplāru paņem uz mājām, lai izlasītu. “Vairs tik daudz nelasu žurnālus, pērku daudzus, vismaz pāršķirstu, tad aiznesu uz veikalu, lai lasa citi. Arī grāmatu mājā daudz, vasarā aiznesu uz veikalu, saliku kastē. Ja zinu, ka nelasīšu, kāpēc neatdot citiem. Un prieks, visas grāmatas atrada jaunus lasītājus,” pārdomās dalās “Druva” loterijas balvas ieguvēja. Jautāta par veiksmēm loterijās, Broņislava vien pasmaida – gadījies laimēt arī citkārt.

Viņa atzīst, ka ikdienā nav laika skatīties televizoru. Pēc darba vēl jāaiziet uz kūti, kur saimnieci gaida 80 vistas. Un tad jau ir vakara solis. “Kad visu dienu būts cilvēkos, gribas kaut ko citādu, atslodzi. Man patīk muzikāli šovi, saturīgas filmas, koncerti. Interesē netradicionālas lietas, tāpēc skatos “Ekstrasensu cīņas”. Patīk ceļot un arī raidījumi par mazpazīstamām vietām, dabu. Televīzijā, protams, skatos ziņas. Vakarā ne vienas vien,” pastāsta raiskumiete Broņislava Čudo­rāne.