Ziņas

Sabiedrība

Svinīgā sanāksmē tiks apbalvoti labākie Vidzemes policisti

Šodien plkst.12 Valkā notiks Policijas dienai veltīts svinīgs pasākums, kurā apbalvojumus par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 96.gadadienai un par godu Latvijas Valsts policijas 96.gadadienai saņems Vidzemes reģiona policijas pārvaldes amatpersonas.

Iekšlietu ministrijas zelta “Goda zīmi” par augstu profesionalitāti, nozīmīgu ieguldījumu Valsts policijai noteikto uzdevumu izpildē un nodrošināšanā pasniegs Alūksnes pulkvežleitnantam Ilmāram Hamanim. Tiks pasniegtas arī kārtējās speciālās dienesta pakāpes pirms termiņa, Iekšlietu ministrijas Goda raksti un pateicības, kā arī ministrijas apbalvojuma zīme “Par pašaizliedzību”, Valsts policijas apbalvojums “Jubilejas goda zīme “Latvijas Valsts policijai 95″”, Valsts policijas Goda raksti, pateicības, krūšu nozīmes “Par cītību policijā”, kā arī otrās un trešās pakāpes Valsts policijas apbalvojumi “Kriminālpolicijas Goda zīme”.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Virse, pasākums sāksies ar svētbrīdi Valkas-Lugažu evaņģēliski luteriskajā baznīcā. Pēc tā pasākuma dalībnieki dosies uz Valkas pilsētas kultūras namu, pa ceļam noliekot ziedus pie Pateicības akmens, pieminot 2002.gada 5.maija apšaudē bojāgājušo Valkas rajona policijas pārvaldes kaprāli Aigaru Kurpnieku.

Plkst.13.15 Valkas pilsētas kultūras namā notiks pasākuma svinīgā daļa.

LETA