Ziņas

Sabiedrība

Svētdien Cēsīs ugunsgrēkā cietis vīrietis

Aizvadītajās diennaktīs, no 17.februāra plkst. 6.30 līdz 20.februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma deviņus izsaukumus. VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa informē, ka no tiem pieci bija uz ugunsgrēku dzēšanu, divi uz glābšanas darbiem un vēl divi bija maldinājumi.

Piektdien plkst. 15.30 VUGD saņēma izsaukumu uz Limbažu novada Limbažu pagastu. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienstāvu ēkā dega dzīvoklis 100 m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst.20.48.

Savukārt sestdien plkst. 17.28 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Lielezera ielu Limbažos, kur divstāvu sabiedriskās ēkas pirmajā stāvā dega pirts 30 m² platībā, ēkā bija izveidojies ļoti spēcīgs piedūmojums. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 19.42, ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja izvēdināt piedūmotās telpas.

Naktī uz svētdienu 0.10 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Vaives ielu Cēsīs, kur dega dzīvojamā māja. Ierodoties tika konstatēts, ka piecstāvu dzīvojamās mājas piektā stāva dzīvoklī deg bez uzraudzības atstāts ēdiens 0,2 m² platībā. Ugunsgrēkā cieta apmēram 52 gadus vecs vīrietis, kurš saindējies ar dūmiem un nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 1.07.

Svētdien plkst. 18.06 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Madonas novada Ošupes pagastu, kur dega vienstāvu garāža, tajā esošā vieglā automašīna un zāles pļāvējs 40 m² platībā, kā arī blakus esošās kūts jumts 80 m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 21.16.

Plkst. 1.37 tika saņemts izsaukums uz Beverīnas novada Kauguru pagastu, kur dega dārza māja 50 m² platībā, blakus esošā pirts ēka 30 m² platībā un pagalmā esošās sadzīves mantas, un atkritumi 50 m² platībā. No degošās ēkas ugunsdzēsēji glābēji iznesa četrus gāzes un vienu skābekļa balonu. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 04.39.