Ziņas

Sabiedrība

Sveiks labākos darbā ar jaunatni

Šodien centrā “Koka Rīga” notiks konkursa “Darbs ar jaunatni 2014” noslēguma pasākums, kurā tiks sveikti deviņi uzvarētāji trīs konkursa kategorijās.

Kā aģentūru LETA informēja Izglītības un zinātnes ministrijā, kategorijā “Pašvaldības” pieteiktas Raunas, Bauskas, Cēsu, Dagdas, Dobeles, Nīcas, Rēzeknes, Olaines, Mārupes un Ozolnieku novada un Valmieras, Daugavpils, Liepājas, Jūrmalas, Rēzeknes, Jelgavas pilsētas pašvaldības.

Kategorijā “Jaunatnes organizācijas un biedrības, kas veic darbu ar jaunatni” pieteiktas 10 biedrības – Baltijas Reģionālais fonds, Latvijas Jauno zemnieku klubs, radošā apvienība jauniešiem “Trepes”, Zemgales NVO centrs, kā arī “Gulces Gēns”, “JUMS'', “Nītaureņi”, “Jaunatnes čemodāns”, “No idejas līdz attīstībai” un citas.

Kategorijā “Pašvaldības darbā ar jaunatni iesaistītā persona” pieteikti 22 pretendenti no Svētes pagasta, Ikšķiles, Tērvetes, Jelgavas, Ķekavas, Aizputes, Viesītes, Pļaviņu, Siguldas, Saldus, Alūksnes, Kuldīgas, Madonas, Ozolnieku novada, kā arī no Jūrmalas, Jelgavas, Daugavpils un Rīgas.

Kopumā konkursam tika saņemti 49 pieteikumi deviņās nominācijās.

Konkursa mērķis bija izteikt atzinību aktīvākajām pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītām personām un jaunatnes organizācijām par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā Latvijā.

LETA