Ziņas

Sports

Svarīgs katrs punkts

Latvijas florbola čempionāta “Elvi” līgā intriga joprojām saglabājas un neskaidrību pietiekami daudz. Šķiet, pēdējos gados nav bijusi situācija, ka pirms pēdējām divām kārtām uz otro vietu pretendē piecas komandas, visticamāk, tikai pēdējā kārtā noskaidrosies galīgais vietu sadalījums. Tāpēc svarīga katra uzvara, katrs izcīnītais punkts.

Cēsu “Lekrings” aizvadītajā nedēļas nogalē izbraukumā tikās ar “Talsi/ Krauzers”, kas šobrīd atrodas devītajā vietā. Arī talseniekiem uzvara bija ļoti svarīga, jo dotu cerību iekļūt izslēgšanas spēlēs, no kā viņus šķir tikai viens punkts. Cēsu komandā šajā spēlē debitēja vārtsargs Kristaps Lazdiņš, atvairot 15 no 20 pretinieku metieniem. Spēle ritēja ļoti līdzīgi, uz katriem “Lekringa” gūtajiem vārtiem mājnieki atbildēja ar precīzu raidījumu. Otrās trešdaļas vidū, kad rezultāts bija 5:5, Gints Bērtulis izvirzīja vadībā Cēsu komandu un rezultāts vairs nemainījās. Svarīga uzvara 6:5.

“Lekrings” ierakstīja trīs punktus savā kontā, saglabājot otro vietu turnīra tabulā ar 40 punktiem. Par punktu mazāk “Ulbroka/ FS Masters”, par diviem – “FBK Valmiera/ Via”, kas ar 14:9 pieveica “SK Pārgauja”. Piektajā vietā ar 37 punktiem “Mogo –RTU/ Rockets”, kas sagādāja zināmu pārsteigumu, ar 10:4 pārspējot līdervienību “Lielvārde”. Vēl par punktu mazāk ir “Rubenei” un jebkura no šīm piecām komandām var būt otrā vai sestā.

“Lekringam” vēl divas svarīgas spēles. Šīs nedēļas nogalē savā laukumā pret astotajā vietā esošo “FK Kurši”, kas centīsies tikt pie punktiem, lai saglabātu vietu izslēgšanas spēlēs. Bet pēdējā kārtā pret “Lielvārdi”, kad arī noskaidrosies, kurā vietā cēsnieki finišēs regulārajā čempionātā.

Cerības vēl nav zaudējusi arī “Pārgauja”, ko no 8.vietas šķir vien divi punkti. Viņiem šonedēļ spēle pret Ulbrokas komandu.