Ziņas

Kriminālziņas

Suns sakož vistas; nozogts dzeltens velosipēds

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 50 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 12 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par vienu zādzību no tirdzniecības vietas, reģistrēti četri mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par 11 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un septiņiem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par četriem ceļu satiksmes negadījumiem. Negadījumos nav cietuši cilvēki. Reģistrēti trīs gadījumi, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu sastādīti 48 administratīvā pārkāpuma protokoli, par dažādiem pārkāpumiem sastādīts 91 administratīvā pārkāpuma protokols.

Par konkrētiem gadījumiem pastāsta Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse.

27.aprīlī saņemta informācija, ka Apes novada Virešu pagastā pagaidām nenoskaidrota persona, brīvi piekļūstot, no kāda pagraba nozaga elektrisko sildītāju un dažādu konservēto produkciju. Policija noskaidro apstākļus.

27.aprīlī Kocēnu novadā, Kocēnu pagastā, pagaidām nenoskaidrota persona, izsitot logu, no garāžas nozaga motorzāģi Oleo Mac. Policijā sākts kriminālprocess.

27.aprīlī saņemta informācija, ka Burtnieku novada Valmieras pagastā, Valmiermuižā, no kādas mājas kāpņutelpas nozagts dzelteni melns velosipēds Craft USA. Policijā sākts kriminālprocess.

27.aprīlī ap pulksten 20 Cēsīs, Viestura ielā, veikalā Tip Top 1973.gadā dzimis vīrietis nozadzis 1927.gadā dzimušam vīrietim piederošu iepirkumu maisiņu ar pārtikas produktiem. Iepirkuma maisiņu izdevās atgūt un tas atdots īpašniekam.

27.aprīlī saņemta informācija, ka Naukšēnu novada Ķoņu pagastā kādam 1974.gadā dzimušam vīrietim piederošs suns sakodi četras vistas, kas piederēja kādai 1950.gadā dzimušai sievietei.

27.aprīlī ap pulksten 20:30, Kocēnu novada Kocēnu pagastā, autoceļa Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža 60.kilometrā, pieķerts iereibis velosipēda vadītājs. 1958.gadā dzimušais vīrietis velosipēdu vadīja, esot 2,5 promiļu reibumā un bez tiesībām vadīt transportlīdzekli. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

27.aprīlī ap pulksten 17:30 Limbažu novada Viļķenes pagastā, uz vietējas nozīmes ceļa, pieķerts iereibis automašīnas VW Sharan vadītājs. 1973.gadā dzimušais vīrieti automašīnu vadīja, esot 1,87 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

27.aprīlī ap pulksten 19:20 Gulbenes novada Stāmerienas pagastā, Vecstāmerienā, autoceļa Stāmeriena – Pļavnieki – Zeltaleja 4.kilometrā, avarēja iereibuša vīrieša vadītā automašīna VW Golf. 1990.gadā dzimušais vīrietis, kurš atradās 2,26 promiļu reibumā, nespēja savaldīt automašīnu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un ietriecās divās ceļa zīmēs un kokā. Negadījumā nav cietušo. Policijā sākts kriminālprocess.