Ziņas

Kriminālziņas

Straupes pagastā vieglā automašīna saduras ar autobusu

Ilustratīvs foto.Foto: no interneta

 

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par:

  • 40 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums;
  • 8 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu: 2 zādzības no tirdzniecības vietām, 1 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījums;
  • 8 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību;
  • 5 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību;
  • 5 ceļu satiksmes negadījumiem: 2 negadījumos cietuši 2 cilvēki;
  • 1 gadījumu, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā;
  • 35 administratīvā pārkāpuma protokoli sastādīti par ātruma pārsniegšanu;
  • 87 administratīvā pārkāpuma protokoli sastādīti par dažādiem pārkāpumiem.

Plašāk sagatavotajā informācijā par reģistrētajiem notikumiem Vidzemē aizvadītajā diennaktī dalās Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse.

8.jūnijā saņemta informācija, ka Gulbenē, Miera ielā, Gulbenes vecajos kapos, konstatēts, ka no kādas dzimtas kapu vietas nozagtas 4 kapa apmales. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.

9.jūnijā ap pulksten 20:40 Amatas novada Drabešu pagastā, Līvos, Kalna ielā, pieķerts iereibis autovadītājs. 1976.gadā dzimušais vīrietis automašīnu Opel Vectra vadīja, esot 0,89 promiļu reibumā, un bez tiesībām vadīt jebkāda veida transportlīdzekli. Policijā par šo pārkāpumu sākts kriminālprocess.

9.jūnijā ap pulksten 23:30 Jaupiebalgas novada Jaunpiebalgas pagastā, autoceļa Abrupe – Jēci – Gatarta 1.kilometrā, avarēja 1955.gadā dzimuša vīrieša vadītā automašīna VW Golf. Sākotnējā informācija liecina, ka autovadītājs, iespējams, nav izvēlējies atbilstošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā netika galā ar automašīnas vadību, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Negadījumā traumas guva automašīnas vadītājs, kurš nogādāts slimnīcā. Policija noskaidro visus negadījuma apstākļus.

9.jūnijā ap pulksten 11:50 Pārgaujas novada Straupes pagastā, autoceļa Inčukalns – Valmiera – Valka 35.kilometrā, notika autobusa un vieglās automašīnas sadursme, kurā traumas guva vieglās automašīnas vadītājs. Sākotnējā informācija liecina, ka 1963.gadā dzimušais autobusa vadītājs ar autobusu iebraucis pretējā braukšanas joslā, tādējādi izraisot sadursmi ar 1954.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu Audi. Pēc sadursmes uz laiku šajā ceļa posmā bija bloķēta satiksme. Policijā sākts kriminālprocess un izmeklēšanas laikā tiks skaidroti vis negadījuma apstākļi.

9.jūnijā ap pulksten 12:40 Valmierā, Miera ielas un Lilijas ielas krustojumā, notika sadursme starp 1971.gadā dzimušas sievietes vadīto automašīnu Jeep un 1984.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu Mitsubishi. Sākotnējā informācija liecina, ka Jeep vadītāja nav devusi ceļu pa galveno ceļu braucošajai automašīnai Mitsubishi. Negadījumā nav cietuši cilvēki, bojātas automašīnas.

9.jūnijā saņemta informācija, ka jūnija sākumā Valmierā, G.Apiņa ielā, kopīgas alkohola lietošanas laikā 1956.gadā dzimis vīrietis, iespējams, nozadzis 1968.gadā dzimušai sievietei piederošas zeltlietas un vēlāk tās ieķīlājis lombardā. Policija noskaidro notikušā apstākļus.