Ziņas

Sabiedrība

Straujuma skolēniem: No personīgā darba atkarīga pašu dzīve

Sveicot Zinību dienā Cēsu Profesionālās vidusskolas audzēkņus, Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) novēlēja viņiem apzināties, ka no katra personīgā darba un izvēles ir atkarīga viņu dzīve, aģentūru LETA informēja Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā.

Straujuma svinīgajā skolas atklāšanas ceremonijā uzsvērusi, ka Latvija tic šo audzēkņu spējām un tic tam, ka viņi sasniegs savus sapņus. “Ministru kabinetā esmu tikusies ar profesionālo vidusskolu skolēniem, kuri sasnieguši augstus rezultātus visā pasaulē. Latvija var! Es ticu, ka kādu dienu jūsu sasniegumi un ražojumi būs zināmi visā pasaulē,” teikusi valdības vadītāja.

Tāpat viņa pateikusies pašvaldībai un skolotājiem, kuru pūles ieguldītas, lai skolēniem būtu iespēja apgūt pieprasītus arodus mūsdienīgā skolā.

Skolas atklāšanā pēc rekonstrukcijas Straujuma tai uzdāvinājusi globusu.

Augusta beigās noslēdzās modernizēšanas projekts, kura mērķis bija uzlabot Cēsu Profesionālās vidusskolas īstenoto prioritāro profesionālās izglītības programmu infrastruktūru un modernizēt mācību aprīkojumu atbilstoši Latvijas un Eiropas standartiem, piedāvājot darba tirgum kvalificētus speciālistus. Skolā varēs apgūt pieprasītas specialitātes, piemēram, mēbeļu galdnieks, namdaris, elektrotehniķis, mēbeļu dizaina speciālists un restauratora asistents.