Ziņas

Kriminālziņas

Steidzoties pie draudzenes, šoferis alkohola reibumā vadījis automašīnu ar ātrumu 167 km/h

Vakar Smiltenes novada Launkalnes pagastā uz Vidzemes šosejas kāds 1993.gadā dzimis autovadītājs, būdams 3,13 promiles stiprā alkoholisko dzērienu ietekmē un ievērojami pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu, vadīja automašīnu “Volkswagen Golf Variant”.

Kā aģentūru LETA informēja policijas pārstāve Zane Vaskāne, vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 kilometri stundā (km/h), vadītājs braucis ar ātrumu 167 km/h. Pēc vadītāja teiktā, viņš ātrumu pārsniedzis, jo steidzies pie savas draudzenes.

Par izdarītajiem pārkāpumiem vadītājam nāksies šķirties no lielas naudas summas un vadītāja apliecības uz četriem gadiem. Par transportlīdzekļa vadīšanu reibumā paredzēts naudas sods no 1200 līdz 1400 eiro, savukārt par transportlīdzekļa vadīšanu, pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu, paredzēts naudas sods no 360 līdz 480 eiro.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde aicina visus autovadītājus būt atbildīgiem pret savu un apkārtējo cilvēku dzīvību, kā arī nesēsties pie stūres, ja lietoti alkoholiskie dzērieni.