Ziņas

Kriminālziņas

Steidzīgi autovadītāji nobrauc no ceļa braucamās daļas

13.janvārī plkst. 9:30 Smiltenes novada Drustu pagastā automašīnas „Opel” vadītājs atpakaļgaitā uzbrauca gājējai un aizbrauca no notikuma vietas, par to neziņojot likuma noteiktajā kārtībā. Cietusī sieviete tika nogādāta ārstniecības iestādē. Ceļu satiksmes negadījumā iesaistītā autovadītāja atrašanās vieta tika noskaidrota. Policija skaidro notikušā apstākļus.

13.janvārī plkst. 16:45 Cēsu novada Vaives pagastā, autoceļa Valmiera-Cēsis-Drabeši 31.kilometrā, automašīnas „Suzuki” vadītājs nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Transportlīdzekļa vadītājs nogādāts medicīnas iestādē. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

13.janvārī plkst. 19:24 Valmieras novada Plāņu pagastā, autoceļa Inčukalns-Valmiera-Valka 104.kilometrā, notika ceļu satiksmes negadījums. Sākotnējā informācija liecina, ka automašīnas „Opel” vadītājs neizvēlējās laika apstākļiem un ceļa segumam atbilstošu, drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca kokā. Pēc negadījuma uz medicīnas iestādi tika nogādāts vadītājs un divi pasažieri. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

13.janvārī plkst. 19:35 Limbažu pagastā, automašīnas „Volvo” vadītāja neizvēlējās ceļa apstākļiem atbilstošu braukšanas stilu, kā rezultātā transportlīdzeklis saslīdēja un nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Vadītāja nogādāta medicīnas iestādē.

14.janvārī plkst. 00:18 Valmierā, Brenguļu ielā, „Mitsubishi” vadītājs piedalījās ceļu satiksmē bez jebkāda veida transportlīdzekļa tiesībām, kā arī atradās 1,14 promiļu reibumā. Uzsākts kriminālprocess.