Ziņas

Sabiedrība

Stāsies spēkā izmaiņas 14 “CATA” apkalpotajos maršrutos

Līdz ar pasažieru plūsmas izvērtēšanu un braukšanas apstākļu uzlabošanos no šodienas gaidāmas izmaiņas 14 AS “CATA” apkalpotajos maršrutos, aģentūrai LETA pavēstīja Autotransporta direkcijā (ATD). No atsevišķu maršrutu kustību saraksta tiks izņemtas vairākas pieturvietas, kurās nenotiek pasažieru apmaiņa, savukārt citu maršrutu kustību sarakstā tiks iekļautas papildu pieturas. Tāpat, ņemot vērā, ka Vidzemes plānošanas reģionā ir veikti vairāku ceļu rekonstrukcijas darbi un ir uzlabojušies braukšanas apstākļi, tika pārskatīti vairāku reisu izpildes laiki, kā rezultātā mainīsies vairāku autobusu izbraukšanas laiks no pieturām.

Grozījumi gaidāmi maršrutā Cēsis-Vecpiebalga-Ērgļi, Madona-Cēsis-Saulkrasti, Rīga-Cēsis-Madona, Rīga-Vecpiebalga-Cesvaine, Rīga-Skujene-Jaunpiebalga, Rīga-Bērzkrogs-Ineši, Rēzekne-Cēsis, Cēsis-Madona, Daugavpils-Cēsis, Rīga-Vecpiebalga-Madona, Rīga-Jaunpiebalga, Rīga-Rauna-Smiltene-Alūksne, Rīga-Āraiši-Cēsis un Rīga-Cēsis.

ATD aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka reisu lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.