Ziņas

Sabiedrība

Stalbes pagastā automašīnu sadursmē bojā gājis vīrietis

Vakar pēc plkst.13 Pārgaujas novadā, Stalbes pagastā, autoceļa Inčukalns-Valmiera-Valka 39.kilometrā notika kravas automašīnas DAF un vieglās automašīnas “Mitsubishi Carisma” sadursme, kuras rezultātā bojā gāja vieglās automašīnas vadītājs.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Virse, bojāgājušais ir 1995.gadā dzimis vīrietis. Negadījumā traumas guva arī 1994.gadā dzimusi vieglās automašīnas pasažiere, kura tika nogādāta slimnīcā.

Kā liecina sākotnējā informācija, vieglās automašīnas vadītājs pagaidām nenoskaidrotu iemeslu rezultātā iebraucis pretējā braukšanas joslā, kur sadūrās ar pretimbraucošo kravas automašīnu. Par notikušo sākts kriminālprocess, kā arī nozīmētas ekspertīzes, lai noteiktu precīzus negadījuma iemeslus.

Savukārt divi autovadītāji pagājušajā naktī cieta sadursmē ar meža dzīvniekiem.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja, ka ap plkst.1 naktī Limbažu novadā uz autoceļa Stopiņi-Limbaži-Tūja, motocikls “BMW”, kuru vadīja 1974.gadā dzimis vīrietis, sadūrās ar meža dzīvnieku. Negadījumā cieta motocikla vadītājs, kurš ar traumām nogādāts slimnīcā.

Savukārt plkst.2 naktī Alūksnes novadā, uz autoceļa Māriņkalns-Jaunlaicene, automašīna “Volvo”, kuru vadīja 1991.gadā dzimis vīrietis, sadūrās ar alni. Negadījumā cietas autovadītājs, bojāts autotransports.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 68 ceļu satiksmes negadījumi, 19 cilvēki cietuši, bet viens gājis bojā. Rīgas reģionā reģistrētas 36 avārijas, kurās cietuši 12 cilvēki.