Ziņas

Sports

Spēles savam priekam

Futbola klubs “Priekuļi” aizvadījis jau tradicionālo gadu mijas turnīru. Kluba prezidents Andrejs Ivanovs stāsta, ka šajā dienā sporta zālē pulcējas lieli un mazi kluba dalībnieki: “Bērniem sagādājām svētku paciņas, balvas, cienastu, par atbalstu paldies uzņēmumiem “Markets”, “Kobalts” un veikalam “Solo”, īpaši Jānim Zaharko. Jaunākajiem prieks par saldumiem, bet šīs svētku dienas pamatā tomēr bija futbols. Aizvadījām kluba iekšējo turnīru, nevienu komandu no malas neaicinot. Kādreiz der arī pašiem savā starpā izspēlēties. Īpaši noderīgi tas bija visjaunākās grupas audzēkņiem trenera Māra Spalviņa vadībā, kuriem šis bija pirmais turnīrs, pirmās ugunskristības. Piedalījās astoņas bērnu komandas, kas savu turnīru aizvadīja dienas pirmajā pusē, bet pēcpusdienā spēlēja astoņas lielo komandas, tai skaitā meiteņu komanda, veterānu komanda. Protams, bija arī uzvarētāji, zaudētāji, taču šoreiz par tiem nerunāsim, jo šis bija turnīrs savam priekam.”

Netrūka arī skatītāju, jo mazos futbolistus kuplā pulkā ieradās atbalstīt vecāki. Pasākuma gaitā bija vēl kāds nozīmīgs notikums – klubs “Priekuļi” pasniedza īpašu balvu Guntim Lūkinam par mūža ieguldījumu futbolā.

“Viņš tiešām ir īsts paraugs ikvienam, katrs no viņa var mācīties uzcītību, pašatdevi, sportisko azartu. Guntim šogad aprit 60 gadu, bet viņš joprojām ir futbolā,” teica A. Ivanovs.