Ziņas

Sports

Spēlē zaudējums, regulārajā čempionātā – uzvara

Uzbrukumā. “Lekrings” komandā regulārajā turnīrā rezultatīvākais bija Edgars Puriņš (10.numurs), kurš guva 32 vārtus un izdarīja 11 rezultatīvas piespēlēs. Ar 43 punktiem viņš ir trešais rezultatīvākais līgā. Foto: floorball.lv

Lai arī Cēsu “Lekrings” pēdējā spēlē Latvijas florbola regulārā čempionāta virslīgā vīriešu komandām piedzīvoja zaudējumu, tas netraucēja viņus regulāro turnīru noslēgt 1.vietā.

Pēdējā spēlē tikās abas līdervienības – “Lekrings” un “Rubene”. Pirmajā kārtā cēsnieki piedzīvoja minimālu zaudējumu 5:6, bija iespēja revanšēties. Lai arī cēsnieki pirmie atklāja rezultātu, precīzs bija Jorens Malkavs, spēles turpinājumā četrus vārtus guva “Rubene”, panākot 4:1 savā labā. Tad cēsnieki vienus vārtus atguva, to paveica Miķelis Roops, bet vairāk neko izdarīt neizdevās, un spēle noslēdzās 4:2 Rubenes komandas labā.

22 spēlēs “Lekrings” izcīnīja 18 uzvaras, piedzīvoja četrus zaudējumus. “Rubene” ir vienīgā komanda, kam cēsnieki zaudēja abās spēlēs. Regulārajā turnīrā cēsnieki guva 195 vārtus, kas ir labākais rādītājs, un vienīgie ielaida mazāk par simts vārtiem – 87, kas ir pārliecinoši labākais rādītājs.

Florbolā sākas izslēgšanas spēles. Izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā “Lekrings” pretinieki būs “Irlava”, kas ierindojās 8.vietā. Regulārā turnīra pirmā apļa spēlē cēsnieki svinēja pārliecinošu uzvaru 14:4, bet otrajā spēlē pamatlaika pēdējā minūtē viņiem izdevās atspēlēt divu vārtu deficītu un papildlaikā izraut uzvaru 9:8.

Izslēgšanas spēles ceturtdaļfinālā un pusfinālā ilgs līdz kādas komandas četrām uzvarām. Pārējos 1/4 fināla pāros “Rubene” uzņems “Oxdog Ulbroka/ LU”; “Talsu NSS/ Krauzers” tiksies ar “Ķekavu”, bet FBK “Valmiera” ar “Lielvārde/ FatPipe”.

1. līgā “Lekrings/ CPSS” sezona noslēdza 7.vietā, izslēgšanas spēlēm nekvalificējoties.

2.līgā Austrumu zonā komanda “Līgatne” ierindojās 2.vietā un izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā tiksies ar Rietumu zonas trešo spēcīgāko komandu “Talsu NSS/ ADAX”. Šajā līgā cīņas ritēs līdz kādas komandas divām uzvarām.

Tikmēr sieviešu virslīgā turpinās grupu cīņas. Vājākajā B grupā, kurā ir arī    “Lekrings” un “Līgatne”, šajā nedēļas nogalē kļūs zināms, kura regulāro turnīru noslēgs piektajā, kura – sestajā vietā. Abas nodrošinājušas vietu izslēgšanas turnīrā, tikai jāno­skaidro pretinieces. Divās pēdējās spēlēs mūsu novada komandas tikās savā starpā, un spēles parādīja abu vienību līdzvērtīgo līmeni. Viss ritēja punkts punktā, vadība vairākkārt pārgāja te vienas, te otras komandas pusē, un abas spēles noslēdzās ar vienu vārtu starpību. Pirmajā ar 9:8 pārākas bija Līgatnes florbolistes. Uzvarētāju labā trīs vārtus guva Liene Adamane, pa reizei precīzas bija: Ieva Dimante, Laura Lāce, Madara Akmentiņa, Agnese Broliša, Elīna Drēziņa, Linda Lubgāne.

Cēsu komandas labā trīs vārtus guva Luīze Raseiceva, divus – Liliāna Jakovicka, pa vienam – Betija Raseiceva, Elīna Tauriņa, Katrīna Kārkliņa.

Otrajā spēlē ar 4:3 uzvaru svinēja “Lekrings”. Divi vārti B. Raseicevas kontā, pa vienam precīzam raidījumam K. Kārkliņai un Katei Melderei. Līgatnes komandas labā vārtus guva Laura Lāce un L. Adamane, bet vienreiz cēsnieces ievirzīja bumbiņu savos vārtos.