Ziņas

Sports

Spēki sadalīti, labākie sveikti

Medaļnieki. nMedaļnieki. Latvijas Biatlona federācijas vasaras kausa izcīņas sacensībās pie godalgām tika vairāki Cēsu Sporta skolas audzēkņi. Foto: NO ALBUMA Foto: no albuma

Priekuļos aizvadītas Latvijas Biatlona federācijas vasaras kausa izcīņas sacensības. Biatlonistiem bija jāparāda sava varēšana skriešanā, šaušanā, spēka vingrinājumos, septiņsolī. Visus pārbaudījumus sakaitot kopā, tika noteikti labākie.

Uz starta stājās arī daudzi Cēsu Sporta skolas audzēkņi, uzrādot arī atzīstamu sniegumu. Vīriešu grupā 4.vietā ierindojās Toms Praulītis, vien nedaudz pietrūka līdz labāko trijniekam. Jauniešiem A grupā kopvērtējumā vislabāk veicās Alvim Šķēpam. Lai arī individuālajā vērtējumā viņam trīs otrās un viena piektā, kopvērtējumā viņš pirmais. Otrajā vietā Dzintars Daļeckis, kurš bija labākais skriešanā un spēka vingrinājumos.

B grupā jauniešiem pārliecinošu sniegumu demonstrēja Rūdis Balodis, kurš atsevišķās disciplīnās uzvarēja šaušanā, spēka vingrinājumos un septiņsolī, bet skriešanā palika otrais. Kopvērtējumā viņam droša uzvara. Ceturtajā vietā Kristers Slavēns.

Zēniem C grupā kopvērtējumā uzvarēja Elgars Mārtinsons, 3. – Jānis Rams.

Sieviešu konkurencē spēkojās divas dalībnieces, un te Baiba Bendika trijos pārbaudījumos bija pārāka pār Andu Muižnieci, uzvarot arī kopvērtējumā.

Jaunietēm A grupā kopvērtējumā 3.vietā Krista Razgale, ceturtā – Annija Sabule.

Jaunietēm B grupā uzvarēja Elīna Radziņa, otrajā vietā Nora Osīte.

D grupas dalībnieki sacentās tikai skriešanā. Zēniem labākais no Cēsu Sporta skolas bija Verners Stūrītis, izcīnot 5.vietu, bet meiteņu konkurencē uzvarēja Signe Miķelsone, trešā – Kitija Rozenova, ceturtā – Marta Pundure.

Pasākuma noslēgumā notika arī sezonas ranga apbalvošana. Uz goda pjedestāla kāpa arī vairāki Cēsu Sporta skolas audzēkņi. Jaunietēm A grupā 2.vietā Annija Sabule, tikai par vienu punktu atpaliekot no līderes.

Jauniešiem B grupā labāko sešniekā pieci Cēsu Sporta skolas audzēkņi, tikai līdera gods Daugavpils sportistam. 2.vietā Kristers Slavēns, 3. – Alvis Šķēps, tālāk Rūdis Balodis, Uldis Sļadzevskis un Niklāvs Eglītis. Jaunietēm šajā grupā pirmās četras vietas cēsniecēm. Uzvarētājas gods Kristai Razgalei, otrā – Nora Osīte, trešā – Elīna Radziņa, ceturtā – Ilona Upena. Vīriešu konkurencē 3. Daumants Lūsa, sieviešu konkurencē uzvarēja Baiba Bendika, bet Ingai Paškovskai trešā vieta.