Ziņas

Sabiedrība

Šovakar svinēs Vidzemes slimnīcas 40.dzimšanas dienu

Šodien plkst.19 Vidzemes slimnīcā notiks sarīkojums, svinot slimnīcas 40.dzimšanas dienu jeb 40 gadus kopš jaunā slimnīcas kompleksa atklāšanas Jumaras ielā.

Kā aģentūru LETA informēja SIA “Vidzemes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila, pasākumā, klātesot arī bijušajiem darbiniekiem un sadarbības partneriem, tiks svinēta slimnīcas notikumiem bagātā vēsture, pārcilātas kopīgās atmiņas un svarīgākie notikumi pa desmitgadēm. Tiks sumināti tie 33 darbinieki, kuri slimnīcā nostrādājuši ilgāk par 40 gadiem.

Atgādinot par slimnīcas sākotni, iekārtota neliela fotoizstāde – melnbalto kadru stāsts par norisēm no pirmā buldozera brauciena topošajā būvlaukumā 1970.gadā līdz jaunās poliklīnikas atslēgu pasniegšanai 1984.gadā. Slimnīcas dinamiskās attīstības būtiskākie fakti, ko papildina fotoattēli, apkopoti īpašajā jubilejas avīzē.

“Pats svarīgākais – šogad esam spējuši ārstēt vairāk pacientu gan ambulatori, gan stacionārā. Priecē tendence, ka palielinās pie mums dzimušo bērnu skaits,” uzsvēris Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs.

Lai uzlabotu pakalpojumu kvalitāti un pacientu drošību, Vidzemes slimnīca veikusi nozīmīgas investīcijas medicīnas tehnoloģijās un infrastruktūrā, un darbinieku apmācībā, piesaistot Eiropas fondu finansējumu un ieguldot arī uzņēmuma līdzekļus.

Šodien, līdzīgi kā vēsturiskajā slimnīcas atklāšanas svinīgajā sēdē, kad pirmo reizi tika parādīta slimnīcas jaunā emblēma, ar kuru uzņēmums strādāja 40 gadus, tiks prezentēts jaunais Vidzemes slimnīcas logo, ar kuru tā ieiet nākamajā desmitgadē, nākotnē.