Ziņas

Sabiedrība

Šorīt Zosēnos sals sasniedzis mīnus 10 grādus

Šorīt Vidzemē gaiss atdzisis līdz mīnus 10 grādiem, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Zemākā gaisa temperatūra ap plkst.4 no rīta fiksēta Zosēnos – mīnus 9,7 grādi, bet Priekuļos bija mīnus 7,3 grādi. Naktī zema gaisa temperatūra bija Alūksnē – mīnus 8,6 grādi un Gulbenē, kur reģistrēti mīnus 8 grādi.

Latgalē zemākā temperatūra bija Rēzeknē – mīnus 5 grādi, Daugavpilī agrā rītā bija mīnus 3,3 grādi, bet Zīlānos zemākā gaisa temperatūra fiksēta plkst.8 – mīnus 3,2 grādi.

Zemgalē naktī zemākā gaisa temperatūra bija Dobelē -mīnus 2,2 grādi, citās novērojumu stacijās fiksēta augstāka temperatūra.

Arī Kurzemē šorīt gaisa temperatūra ir nedaudz zem nulles. Zemākā gaisa temperatūra naktī fiksēta Stendē un Talsos – ap mīnus 3 grādiem. Patlaban šajās novērojumu stacijās termometra stabiņš pakāpies līdz mīnus 1,8 grādam. Jūras piekrastē gaisa temperatūra ir nedaudz zem mīnus 1 grāda. Vissiltākais ir Kolkā, kur šorīt ir vien mīnus 0,3 grādi.

Rīgā zemākā gaisa temperatūra bija plkst.7 – mīnus 1,5 grādi. Patlaban tā ir nedaudz pakāpusies. Saskaņā ar sinoptiķu prognozēm, šodiena Latvijā paies bez nokrišņiem, pūtīs austrumu vējš ar ātrumu 3 līdz 8 metri sekundē, dienas otrajā pusē piekrastē brāzmās sasniedzot ātrumu 14 metri sekundē.

Maksimālā gaisa temperatūra šodien sasniegs 0, mīnus 4 grādus.

LETA