Ziņas

Sabiedrība

Šorīt daudzviet Latvijā apgrūtināta braukšana

Šorīt visos Latvijas reģionos veidojas apledojums uz atsevišķiem ceļu posmiem, liecina VAS “Latvijas valsts ceļi” apkopotā operatīvā informācija.

Apledojums veidojas uz Rīgas apvedceļa un uz lielajām šosejām Rīgas tuvumā, savukārt visā garumā slidena var būt Ventspils šoseja un Jelgavas šoseja. Tāpat visā garumā var būt apledojis ceļš, pa kuru var aizbraukt no Pļaviņām līdz Gulbenei un no Gulbenes līdz Smiltenei.

Apledojums veidojas arī uz valsts nozīmes autoceļiem Daugavpils, Valkas, Liepājas un Kuldīgas apkaimēs.

Savukārt vietējās nozīmes ceļi šorīt ir sniegoti visā Latvijā, izņemot Kuldīgas, Liepājs, Tukuma un Ventspils apkaimes.

Ceļu uzturēšanas darbos šorīt ir iesaistītas 105 VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” ziemas dienesta tehnikas vienības, kas kopš plkst.3.30 veic sniega tīrīšanu un slideno posmu kaisīšanu.

“Latvijas valsts ceļi” aicina autovadītājus būt piesardzīgiem, izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp priekšā braucošiem transportlīdzekļiem.

Kā novēroja aģentūra LETA, Rīgā šorīt braukšanas apstākļi pa lielajām ielām ir apmierinoši, taču mazākās ielas aizvien ir sniegotas un slidenas. Pirms neilga brīža galvaspilsētas centrā vēl nedaudz sniga, bet patlaban snigšana ir gandrīz mitējusies.

LETA