Ziņas

Sabiedrība

Šorīt braukšanas apstākļi uz galvenajiem autoceļiem apmierinoši; sliktāka situācija uz reģionālajiem ceļiem

Šorīt braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem kopumā ir apmierinoši, vien vietām tos apgrūtina apledojums.

Kā aģentūru LETA informēja uzņēmums “Latvijas Valsts ceļi” (LVC), šobrīd braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem apgrūtināti Veclaicenes virzienā no Smiltenes pagrieziena līdz Virešiem un Valmieras virzienā no Stalbes līdz Strenčiem.

Tikmēr uz reģionālajiem autoceļiem apledojums apgrūtina braukšanu visā valsts teritorijā izņemot Ventspils, Saldus, Bauskas, Jelgavas, Balvu, Krāslavas, Daugavpils, Preiļu, Rēzeknes, Alūksnes, Gulbenes un Limbažu apkaimēs, kur brauktuves nokaisītas.

Gaisa temperatūra šorīt ir no mīnus 4 grādiem līdz 0 grādiem. Nokrišņu patlaban nav, bet Bauskas un Tukuma apkaimēs novērota migla. Saskaņā ar metroloģisko prognozi arī dienā nokrišņi nav gaidāmi.

Ceļu uzturēšanas darbos šorīt ir iesaistītas 183 ziemas dienesta tehnikas vienības, kas, sākot no plkst.3 rītā, veic slideno posmu kaisīšanu.

LVC aicina autovadītājus būt īpaši piesardzīgiem, izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp priekšā braucošiem transportlīdzekļiem.

LETA