Ziņas

Sabiedrība

Šonedēļ slēgs satiksmi vairākos Valmieras ielu posmos

No 23.maija līdz 28.maijam Valmierā Georga Apiņa, Rubenes un Beātes ielu posmos tiks slēgta satiksme tur veicamo būvdarbu dēļ, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāve Līga Bieziņa. Asfaltbetona ieklāšana tiks organizēta četros darbu posmos. Vispirms asfalts tiks ieklāts Rubenes ielas posmā no Ezera līdz Georga Apiņa ielai. Pēc tam notiks asfaltēšana Georga Apiņa ielas posmā no Rubenes ielas līdz iebrauktuvei uz tirdzniecības centra “Maxima” piegādes zonu. Tā tiks turpināta ar posmu no Beātes ielas līdz tirdzniecības centra “Maxima” piegādes zonai. Ceturtais asfaltēšanas posms būs Beātes iela no krustojuma ar Andreja Upīša ielu līdz Kārļa Baumaņa ielai, ieskaitot krustojumu.

Visu darbu veikšanas laiku Georga Apiņa iela atsevišķos posmos satiksmei būs slēgta. Rubenes ielas posms no Ezera līdz Georga Apiņa ielai, ieskaitot krustojumu, būs slēgts 23.maijā. Georga Apiņa ielas posms no krustojuma ar Rubenes ielu līdz iebrauktuvei uz tirdzniecības centra “Maxima” piegādes zonu būs slēgts no 23.līdz 24.maijam. 24.maijā satiksmei paredzēts slēgt arī Georga Apiņa ielas posmu no Beātes ielas līdz iebrauktuvei uz tirdzniecības centra “Maxima” piegādes zonu. Savukārt 25.maijā asfaltēšanas darbu dēļ būs slēgts Beātes ielas posms no Andreja Upīša līdz Kārļa Baumaņa ielai, ieskaitot krustojumu. 26.–28.maijā tiks asfaltētas nobrauktuves, kā arī iebrauktuve uz tirdzniecības centra “Maxima” piegādes zonu.

Slēgto posmu apbraukšana atbilstoši katras dienas satiksmes ierobežojumiem tiks organizēta pa Rubenes, Beātes, Raiņa ielām un Andreja Upīša ielu. Beātes ielas asfaltēšanas laikā tiks organizēta divvirzienu satiksme pa Kārļa Baumaņa ielu un Georga Apiņa ielas posmu no Beātes līdz Rīgas ielai.

Satiksmes ierobežojumu laikā pilsētas sabiedriskais transports virzienā uz Purva ielu, Valmiermuižu, Brīvības ielu, SCO kursēs pa Rīgas, Andreja Upīša, Ezera un Rubenes ielām. Pasažierus apkalpos autobusu pieturvietā “Centrs” Rīgas ielā, pieturvietā “Kino” Andreja Upīša ielā un pieturvietā “Apiņa iela” Ezera ielā.

Valmierieši aicināti būt saprotoši un sekot līdzi izliktajām ceļa zīmēm un būvnieku norādēm. Posmu darbu izpildes termiņi un līdz ar to arī satiksmes ierobežojumu noteikšana var mainīties darbu veikšanai nepiemērotu laikapstākļu dēļ. Slēgtie ielu posmi satiksmei tiks atvērti iespējami īsākā laikā pēc asfaltbetona ieklāšanas.

Informācija par satiksmes ierobežojumiem ielas pārbūves laikā pieejama Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapā.