Ziņas

Sports

Šonedēļ notiks masu skrējiens “Valga-Valka”

Piektdien, 11.septembrī, 18.reizi notiks tradicionālais masu skrējiens-nūjošana “Valga-Valka”.

Kā aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā, skrējiena mērķis ir popularizēt sportu starp Latvijas un Igaunijas pierobežas novadiem.

1. līdz 6.klases skolēniem starts plānots no plkst.15 Valgā, Tartu ielā 68 (pie Pedeles upes glābšanas stacijas). Distances garums būs aptuveni 1250 metri. Pārējiem skrējiena dalībniekiem starts plānots plkst.18 turpat, pie Pedeles upes glābšanas stacijas. Distances garums būs aptuveni 4,5 kilometri. Skrējiens tradicionāli notiks pa Valkas un Valgas ielām. Šajā distancē aicināti doties arī nūjotāji.

Skolās reģistrētie saņems dalībnieka numuru sacensību dienā starta reģistrācijas vietā, kur to arī ierakstīs reģistrācijas lapās. Reģistrējoties līdz 10.septembra plkst.16, dalība skrējienā ir bez maksas. Piesakoties uz vietas, dalības maksa būs trīs eiro.

Reģistrācijas anketa jānosūta uz e-pastu “rein.leppik@valgamv.ee”, bet sacensību dienā reģistrācija bērnu sacensībām notiks starta vietā, Pedeles upes glābšanas stacijā, no plkst.14 līdz 15. Savukārt reģistrēties galvenajai distancei sacensību dienā varēs starta vietā no plkst.16.30 līdz 17.30.

Bērnu skrējiena laureātus apbalvos uzreiz pēc finiša katrā vecuma grupā. Pirmās, otrās un trešās vietas ieguvējiem pasniegs T-kreklu ar logo un kausu, bet ceturtās līdz sestās vietas ieguvēji saņems T-kreklu ar logo. Visiem skrējienā finišējušiem būs arī piemiņas balva.

Lielajā distancē seši pirmie finišējušie (gan sievietes, gan vīrieši) tiks apbalvoti ar kausiem un balvām. Savukārt septītā līdz 12.vieta saņems T-kreklu ar logo. Starp visiem dalībniekiem tiks izlozēti 70 T-krekli ar logo. Starp nūjotājiem tiks papildus izlozēti desmit T-krekli.

Sacensības organizē Valgas apriņķis un Valgas pilsētas dome sadarbībā ar Valkas novada domi.