Ziņas

Sabiedrība

Šonakt Murmastienas pagastā ugunsdzēsēji glābēji nodzēsa 110m2 lielu ugunsgrēku

Aizvadītajā diennaktī, no 20. jūnija plkst. 6.30 līdz 21. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma desmit izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu un piecus uz glābšanas darbiem.

Vakar plkst. 22.30 tika saņemts izsaukums uz Varakļānu novada Murmastienes pagastu, kur dega divas neapsaimniekotas ēkas – 80m² un 30m² platībā. Plkst. 4.31 ugunsgrēks tika likvidēts. Notikuma vietā strādāja Varakļānu, Viļānu un Madonas ugunsdzēsēji glābēji, tika piesaistītas trīs autocisternas.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Gulbenes novada Beļavas pagastā, kur dega sausā zāle 70m² platībā, Pārgaujas novada Straupes pagastā, kur dega šķūņa ārsiena 3m² platībā, kā arī Alūksnes novada Pededzes pagastā, kur pie šķūņa dega atkritumi 20m² platībā.

Vakar vakarā ugunsdzēsēji glābēji saņēma vienu izsaukumus uz notikumu Alūksnes novada Zeltiņu pagastā, kur uz ceļa braucamās daļas bija uzkritis koks. Ugunsdzēsēji glābēji koku sazāģēja un ceļa braucamo daļu atbrīvoja.

VUGD palīdzība aizvadītajā diennaktī bija nepieciešama arī Gulbenes novada Daukstu pagastā un Lenču ielā Cēsīs, kur pēc ceļu satiksmes negadījumiem ugunsdzēsēji glābēji sakārtoja ceļa braucamās daļas.