Ziņas

Sports

Solis līdz finišam

Atlikusi tikai viena sacensību kārta, un šī gada sporta kluba “Saulrīti” novusa meistarsacīkšu ciklam būs pielikts punkts. Būs noskaidroti uzvarētāji vienspēlēs sieviešu un vīriešu grupās, un veikti ieraksti, ar kuriem papildinās kluba slavas alejas foto galeriju.

Lai “Druvas” lasītājam būtu priekšstats par sacensību spriedzi septītās kārtas vienspēlēs vīru grupā, piedāvāju īsu ieskatu sacensību protokolos par to, kā mainījās līderi. Katrs dalībnieks spēlēja divpadsmit spēles pēc Šveices sistēmas. Pēc pirmās spēles par līderi izvirzās līgatnietis Agris Miglāns. Pēc otrās – Veselavas pārstāvis Ojārs Limbaks, kurš pirmajā vietā noturējas arī pēc trešās spēles. Pēc ceturtās spēles vadību pārņem Dainis Ķelle no Beverīnas novada Kauguru pagasta. Pēc piektās spēles vadībā jau Amatas novada pārstāvis Leons Kostovs , kurš noturas līdera godā vēl divu spēļu rezultātā. Uzvaras astotajā un devītajā spēlē grupas galvgalī atkal izvirza D. Ķelli, bet pēc desmitās vēlreiz priekšgalā L. Kostovs, kurš noturēja vadību, kļūdams par septītās sacensību kārtas uzvarētāju. Par to viņam kluba novusa sekcijas vadītāja Jāņa Jānelsiņa sarūpētā pārsteiguma lielbalva.

Vēl pirmajā sešniekā iekļuva – Jānis Bačkins, J. Jānelsiņš, D. Ķelle, A. Miglāns,O. Limbaks. Dāmu grupā – Inta Salmiņa, Megija Ķelle. Vīriem otrajā sešniekā – Inta Salmiņa (vīru grupā startē treniņnolūkos), Mārtiņš Porītis, Visvaldis Dumbrauskis, Kārlis Bērziņš, Vladimirs Andrejevs, Elmārs Antons.

Oļģerts Tīliks