Ziņas

Izklaide

Šogad Vidzemes mākslinieku darbu izstāde notiks Alūksnē

No 8.aprīļa līdz 21.maijam Vidzemes profesionālie mākslinieki vienosies kopīgā izstādē “Acumirklis”, kas šogad norisināsies Alūksnē, aģentūru LETA informēja Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka. Vidzemes mākslinieku izstāde jau kļuvusi par tradīciju. Tā ik gadu notiek citā vietā, dodot iespēju satikties tiem māksliniekiem, kuru saknes ir Vidzemē, savukārt apmeklētājiem ļaujot ieraudzīt meistaru jaunākos darbus.

Izstādē ar saviem lietišķās un stājmākslas darbiem aicināti piedalīties mākslinieki no visas Vidzemes, eksponējot savus pēdējo trīs gadu laikā tapušos darbus.

Alūksnē izstāde būs skatāma trīs ekspozīciju telpās – Alūksnes Kultūras centrā, Alūksnes muzejā un Alūksnes Mākslas skolā. Atklāšana notiks 8.aprīlī katrā no minētajām vietām un noslēgsies ar kopīgām sarunām Alūksnes Mākslas skolā.

Lai izstādē būtu skatāmi mākslas darbi no iespējami plašākas teritorijas, katras pašvaldības administratīvajā teritorijā darbosies koordinators. Alūksnes novada mākslinieki par dalību izstādē aicināti sazināties ar Alūksnes muzeju pa tālruņiem 25665538, 64381324 vai e-pastu “muzejs@aluksne.lv”. Darbus izstādei varēs iesniegt Alūksnes muzejā līdz 27.martam.

Izstādi organizē Alūksnes novada pašvaldības Kultūras un sporta nodaļa, Alūksnes Mākslas skola, Alūksnes muzejs, Alūksnes Kultūras centrs, kā arī profesionālo mākslinieku pārstāvji.