Ziņas

Izklaide

Šodien norisināsies jauno izpildītāju konkurss “Dziesmu virpulis Valmierā 2016”

Šodien plkst.12 Valmieras Kultūras centrā notiks jauno izpildītāju konkurss “Dziesmu virpulis Valmierā 2016”, aģentūru LETA informēja centra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbune.

Konkurss tiek organizēts, lai atklātu jaunus un talantīgus, daudzsološus jaunos izpildītājus no visas Latvijas un veicinātu vokālo un māksliniecisko spēju attīstību estrādes žanrā.

Konkursā aicināti piedalīties popgrupas un dueti, kuru dalībnieki ir bērni un jaunieši vecumā no trīs līdz 20 gadiem. Konkurss norisināsies četrās vecuma grupās, katrs konkursants varēs izpildīt divas dziesmas dzīvajā izpildījumā.

Dalībniekus vērtēs profesionāla žūrija. Tās sastāvā būs dziedātājs, grupas “Tumsa” solists Valters Frīdenbergs, dziedātāja un raidījumu vadītāja Vita Baļčunaite, dziedātājs Normunds Rutulis, DJ un radio ētera balss Rūdolfs Švēde. Žūrijā piedalīsies arī piektais pārstāvis, kura vārds šobrīd vēl tiek turēts noslēpumā.

Konkursu “Dziesmu virpulis Valmierā 2016” organizē vokālā studija “Smaidiņi” sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Valmieras Kultūras centru.

Pasākuma apmeklējums ir bez ieejas maksas.