Ziņas

Sabiedrība

Sniega un apledojuma dēļ daudzviet valstī apgrūtināta braukšana

Šorīt braukšanu pa valsts autoceļiem apgrūtina sniegs un apledojums, aģentūru LETA informēja uzņēmumā VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Šorīt snieg nedaudz, gaisa temperatūra ir no mīnus 5 līdz 0 grādiem. Saskaņā ar metroloģisko prognozi arī dienā daudzviet gaidāms neliels sniegs.

Šobrīd braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir apgrūtināti Ainažu virzienā no Berģiem līdz Bīriņu pagriezienam, Bauskas un Jelgavas virzienos visa posma garumā, Siguldas virzienā no Rīgas līdz Vangažiem, Rīgas apvedceļš posmos Salaspils – Babīte un Baltezers – Saulkalne, Daugavpils virzienā no Rīgas līdz Lielvārdei un no Pļaviņām līdz Paterniekiem, kā arī Liepājas virzienā no Rīgas līdz Anneniekiem un Ventspils virzienā no Rīgas līdz Priedainei.

Uz reģionālajiem autoceļiem braukšana apgrūtināta visa valstī, izņemot Cēsu un Saldus apkaimes, kur brauktuves jau notīrītas.

Ceļu uzturēšanas darbos šorīt ir iesaistītas 192 VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” ziemas dienesta tehnikas vienības, kas, sākot no plkst.3 rītā, veic brauktuvju tīrīšanu un kaisīšanu.

LVC aicina autovadītājus būt piesardzīgiem, izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp priekšā braucošiem transportlīdzekļiem.

LETA