Ziņas

Sabiedrība

Smiltenes novada dome izstrādājusi investīciju objektu karti

Smiltenes novada domes Attīstības un plānošanas nodaļa ir izstrādājusi nekustamo īpašumu datu bāzi un izveidojusi investīciju objektu karti, kas publicēta Smiltenes novada pašvaldības mājas lapā, aģentūru LETA informēja Smiltenes novada domes Sabiedrisko attiecību speciāliste Marita Mūze.

Viņa skaidroja, ka kartes mērķis ir dot iespēju uzņēmējiem un potenciālajiem investoriem iegūt informāciju par Smiltenes novadā pieejamiem īpašumiem uzņēmējdarbības veikšanai.

Investīciju objektu kartē ir apkopota informācija par uzņēmējdarbībai un investīcijām pieejamajiem nekustamajiem īpašumiem, kas pieder Smiltenes novada pašvaldībai, kā arī par juridiskām un fiziskām personām piederošajiem īpašumiem, kurus īpašnieki vēlas iznomāt vai pārdot. Katram objektam ir pievienota informācija par tā piederību, platību, inženierkomunikācijām, fotoattēliem un kontaktinformāciju.

Investīciju objektu karte pieejama Smiltenes novada mājaslapas “www.smiltene.lv” sadaļā “Uzņēmējdarbība”.

Smiltenes novadā esošo nekustamo īpašumu, kurus iespējams nomāt vai iegādāties uzņēmējdarbības veikšanas vajadzībām, īpašnieki aicināti sniegt informāciju kartes papildināšanai, sūtot to Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītājai uz e-pastu “elina.vejina@smiltene.lv”.