Ziņas

Sports

Smiltenes novadā atjaunos kartinga trasi

Smiltenes novada dome kopā ar biedrību “Tehniskais sporta klubs “Smiltene”” realizēs projektu “Kartingu trases atjaunošana”, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Marita Mūze.

Projekta mērķis ir attīstīt un daudzveidot daudzfunkcionālā sporta un atpūtas kompleksa “Teperis” piedāvāto pakalpojumu klāstu, lai piesaistītu vairāk apmeklētāju, īpaši jauniešus. Atjaunojot kartingu trasi, būs iespēja nodrošināt divus jaunus un uzlabotus pakalpojumu veidus – trases izmantošanu kartingu sportam un trases izmantošanu skrituļslidotājiem un skrituļslēpotājiem. Kartingu trases atjaunošana dos arī papildu pienesumu citām pakalpojumu nozarēm – nakšņošanai, ēdināšanai, izklaidei u.c.

Pēc iepirkuma procedūras rezultātiem kartingu trases atjaunošanu veiks SIA “8CBR”. Darbus objektā plānots sākt šajā gadā un pabeigt 2017.gadā.

Lauku atbalsta dienests ir izvērtējis un apstiprinājis Smiltenes novada domes sagatavoto projekta iesniegumu “Kartingu trases atjaunošana”, kas tika iesniegts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” laikā. Projekta kopējās plānotās izmaksas ir 172 857 eiro, no kurām Lauku atbalsta dienests līdzfinansē 80 000 eiro un pašvaldības finansējums plānots 95 857 eiro apmērā.