Ziņas

Sports

Smiltenē notiks Spēka diena

Smiltenes centrā, pie pilsētas kartes, 12.septembrī no plkst.10 līdz 18 notiks Spēka diena.

Kā aģentūru LETA informēja Smiltenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Hofmane, ikviens iedzīvotājs ir aicināts atnākt un pievilkties, palīdzot sasniegt jaunu pasaules rekordu un popularizēt aktīvu dzīvesveidu.

Tāpat kā iepriekšējā gadā, arī šogad pie vingrošanas rīkiem atradīsies divi tiesneši, kuri atzīmēs Smiltenes iedzīvotāju pievilkšanās sacensību rezultātus. Šogad šādas vietas ir plānotas 80 visā Latvijā. Visi pasākuma dalībnieki saņems dalības balvas, un spēcīgākie Latvijā tiks apbalvoti ar īpašām balvām fināla pasākumā Rīgā.

“Ielu vingrotāju sporta biedrības un “Latvijas Dzelzceļa” aizsāktā Spēka diena ar katru gadu pulcē arvien vairāk dalībnieku. Tāpēc šogad esam izvirzījuši sev augstus mērķus, jo zinām, ka spēks, kas nepieciešams pievelkoties, piemīt teju ikvienam Latvijas iedzīvotājam, vai tas būtu zemnieks lauku sētā vai mamma, kas auklē bērnus. Stipru valsti veido stipri cilvēki, tādēļ mēs aicinām piedalīties un Spēka dienā doties uz sev tuvāko Spēka punktu, lai pievilktos kaut vienu reizi – arī tā tiks ieskaitīta kopējā rezultātā un palīdzēs parādīt Latvijas iedzīvotāju spēku,” uzsvēris Ielu vingrotāju sporta biedrības vadītājs Māris Šlēziņš.

Šogad ar savu piemēru cilvēkus iedvesmo Spēka dienas vēstneši – dziedātāja Samanta Tīna, aktieris Lauris Dzelzītis un LNT sporta žurnālists Jānis Traubergs, kuri līdz Spēka dienai trenēsies pēc īpaši sagatavotas programmas, lai apliecinātu, ka ikviens dažu nedēļu laikā var kļūt spēcīgāks, ja vien to patiešām vēlas.

Pasākumu rīko Latvijas Ielu vingrošanas sporta biedrība ar AS “Latvijas Dzelzceļš” un telekompānijas LNT atbalstu.

Pasākuma mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu sabiedrības un – īpaši – jauniešu vidū. Sīkāk ar Latvijas Ielu vingrošanas sporta biedrības sociālo darbību ir iespējams iepazīties mājaslapā “www.ieluvingrosana.lv”. Savukārt sīkāka informācija par Spēka dienu pieejama mājaslapā “www.spekadiena.lv”.