Ziņas

Uzņēmējdarbība

Smiltenē notiks seminārs par projektu “COOP Local”

Ceturtdien, 30.martā, plkst.14 Smiltenes pilsētas Kultūras centra Kino zālē, Gaujas ielā 1 notiks projekta “COOP Local” informatīvais pasākums, kur tiks prezentētas tā aktivitātes un plānotie pasākumi, aģentūru LETA informēja Smiltenes novada domes pārstāve Marita Mūze.

Projekta mērķis ir atdzīvināt un stiprināt pārrobežu uzņēmējdarbību, īstenojot virkni dažādu pasākumu, kas veicinās sadarbības un biznesa attiecību veidošanu starp Igaunijas un Latvijas uzņēmējiem. Projekta aktivitātes paredzēts īstenot iekļaujot dalībniekus no četrām nozarēm – ogas un augļi, dārzeņi, garšaugi un stādi, piena un gaļas produkti, amatnieki un rokdarbnieki.

Projektā paredzētie pasākumi ietver gan pieredzes apmaiņas braucienus, gan kopīgas tikšanās, mācību ekskursijas un seminārus, gan kopīgas izstādes un gadatirgus, u.c. Projektā tiks iesaistīti uzņēmēji no Igaunijas un Latvijas pašvaldībām.

Uz paskumu aicināti Smiltenes novada mājražotāji, amatnieki un rokdarbnieki, kā arī jaunie uzņēmēji.

Projekta “COOP Local” īstenošana sākās 1. martā un tajā piedalās pašvaldības no Igaunijas un Latvijas – Setomaa lauku pašvaldību apvienība, inkubācijas centrs “Repina”, Vastselīnas pašvaldības dome, Apes novada dome un Smiltenes novada dome.

Projekts tiks ieviests laika periodā no 2017.gada marta līdz 2019.augustam. Projektu “COOP Local” līdzfinansē Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programma. Smiltenes novada pašvaldības kopējais projekta budžets ir 61 104 eiro.