Ziņas

Uzņēmējdarbība

Smiltenē notiks seminārs par pirmajiem soļiem uzņēmējdarbības sākšanai

Lai informētu par nosacījumiem uzņēmējdarbības sākšanai un dotu stimulu realizēt savas idejas, Vidzemes plānošanas reģions (VPR) rīko semināru “Pirmie soļi uzņēmējdarbībā”, kas notiks 28.maijā Smiltenes Kultūras centrā.

Kā aģentūru LETA informēja VPR Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu informācijas centra Tehniskās palīdzības projekta sabiedrisko attiecību speciālists Gatis Tauriņš, semināru vadīs ekonomikas doktore, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Finanšu un grāmatvedības institūta direktore, kā arī vairāku ekonomikas grāmatu autore Ingūna Leibus.

Seminārā aicināti piedalīties augstskolu studenti, profesionālo skolu skolēni, kā arī ikviens interesents, kam radusies ideja sava biznesa sākšanai un nepieciešama koncentrēta informācija par uzņēmumu saimnieciskās darbības formām, Latvijas Republikas nodokļu veidiem un uzņēmuma reģistrēšanu.

Interesenti aicināti pieteikties semināram līdz 26.maija plkst.15 Vidzemes plānošanas reģiona mājaslapas “www.vidzeme.lv” sadaļā “VPR Semināri”.

“Uzņēmējdarbības veicināšana ir nacionāla līmeņa prioritāte un viens no būtiskākajiem priekšnoteikumiem jaunu darbvietu radīšanai un līdzsvarotai reģionu attīstībai. Turklāt jaunajiem uzņēmējiem būtiski uzzināt par visām atbalsta iespējām viņu ideju realizēšanai,” uzsvērusi VPR ES fondu informācijas un uzņēmējdarbības centra vadītāja Lelde Ābele.

VPR ES struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības centrs izveidots 2015.gada martā. Tā darbības mērķis ir nodrošināt koordinētu atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai reģionā, sadarbojoties ar iestādēm un organizācijām, kas piedāvā dažāda veida atbalstu uzņēmējiem. Centrs pakāpeniski kļūs par vienas pieturas aģentūru uzņēmēju atbalstam, nodrošinot nepieciešamo zināšanu minimumu uzņēmējdarbības sākšanai.

Seminārs tiek organizēts ar VPR ES Struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības centra un Smiltenes novada domes atbalstu.

LETA