Ziņas

Uzņēmējdarbība

Smiltenē notiks forums “Atbalsts uzņēmējiem”

Šodien Smiltenē notiks Ekonomikas ministrijas un attīstības finanšu institūcijas “Altum” rīkotais “Atbalsts uzņēmējiem”, aģentūru LETA informēja Valsts ieņēmumu dienesta Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Forums notiks Smiltenes pilsētas Kultūras centrā, Gaujas ielā 1, plkst.10. Tā mērķis ir sniegt informāciju par šobrīd pieejamo un plānoto atbalstu uzņēmējdarbības sākšanai un paplašināšanai Vidzemes reģiona komersantiem.

Pasākuma laikā Ekonomikas ministrijas, attīstības finanšu institūcijas “Altum”, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Centrālās Finanšu un līgumu aģentūras, Nodarbinātības valsts aģentūras, kā arī Zemkopības ministrijas un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvji informēs komersantus par pieejamo un plānoto atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai 2014.-2020.gada ES fondu plānošanas periodā.

Foruma otrajā daļā 14 valsts iestāžu un komercbanku, kā arī Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra stendos būs pieejamas individuālas konsultācijas par atbalsta jautājumiem. Konsultācijas sniegs Valsts ieņēmumu dienesta, attīstības finanšu institūcijas “Altum”, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Centrālās Finanšu un līgumu aģentūras, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Nodarbinātības valsts aģentūras, Lauku atbalsta dienesta un Uzņēmumu reģistra darbinieki.

Lai Valsts ieņēmumu dienesta stendā būtu iespēja arī praktiski izmēģināt VID e-pakalpojumus, apmeklētājiem lūgums ņemt līdzi internetbankas autorizācijas, lai varētu pieslēgties VID elektroniskās deklarēšanas sistēmai.

Dalība forumā ir bez maksas. Plašāka informācija un pieteikuma anketa pieejama Ekonomikas ministrijas mājaslapā.

Forumu organizē Ekonomikas ministrija sadarbībā ar attīstības finanšu institūcija “Altum”, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, Centrālo finanšu un līgumu aģentūru un Smiltenes novada domi informatīvās kampaņas “Atbalsts uzņēmējiem” ietvaros.