Ziņas

Kriminālziņas

Smiltenē no dzīvokļa nozagtas dažādas mantas 900 EUR vērtībā

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 59 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti desmit nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 18 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un deviņi nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti astoņi ceļu satiksmes negadījumi. Cietušo nav. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens automašīnas un viens velosipēda vadītājs. Noformēti 63 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 28 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

13.decembrī pulksten 16:02 tika saņemta informācija par automašīnas “VW Caravelle” vadītāju, kurš ar savu braukšanas stilu Madonas novadā, Ļaudonā, apdraud satiksmes drošību un citus satiksmes dalībniekus. Pulksten 16:32 iepriekšminētā automašīna tika apturēta autoceļa Jaunkalsnava – Lubāna 11.kilometrā. Tika konstatēts, ka automašīnas vadītājs atrodas 2,86 promiļu reibumā. Vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

12.decembrī konstatēts, ka Smiltenē no dzīvokļa pazudušas dažādas mantas – vērtslietas, mobilais telefons, foto aparāts un audio tehnika. Materiālie zaudējumi vērtējami 900 EUR vērtībā. Policija skaidro notikušā apstākļus.